Vesti vaikų į darželius mažeikiškiai kol kas nesiveržia

Kol ugdymo procesas sugrįš į įprastas vėžes, kol vaikai su savo auklėtojomis galės bendrauti be baimių ir atstumo, dar turės praeiti laiko. Nuotr. iš Sedos darželio archyvo

Nuotoliniu būdu dirbti negalintys tėvai nuo pat karantino pradžios galėjo kreiptis į vaikų lankomus darželius dėl vaikų priežiūros.
Tačiau tokio poreikio mūsų rajono gyventojai nejautė nei anksčiau, nei dabar, karantino sąlygoms laisvėjant.

Lopšeliai-darželiai vaikus iš tų tėvų, kurie dirba savo darbo vietose, o ne namie, ir neturi kur palikti savo atžalų, galėjo priimti pirmadienį.
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Apolinaro Stonkaus pateiktais duomenimis, kol kas sulaukiama tik paklausimų iš tėvų, kurie domisi galimybe leisti savo vaikus į lopšelius-darželius.

Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Vesti vaikų į darželius mažeikiškiai kol kas nesiveržia”

  1. Mamai atsakymas parašė:

    Tikrai nėra taip, kad tėvai nori vesti vaikus, bet darželiai nepriima. reikia nepamiršti, kad Lietuvoje vis dar tęsiasi karantinas. Yra nustatyta tvarka, turi būti laikomasi Sveikatos ministerijos rekomendacijų dėl darželių. Nepriims į darželį šiuo metu, jeigu dirba tik vienas iš tėvų, o kitas sėdi namie, jeigu šeimoje yra rizikos grupės asmenų. Visą informaciją galite rasti Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje http://sam.lrv.lt/.

  2. Mama parašė:

    Nemanau kad tevai nenori vesti o nera kontroliojama .darzelei daro sarasus nuo birzelio kas zada vesti o geguze visi atostogauja.paklausus kodel nedirbs geguze kazkokiu atskiru leidimu reikia.reikia.Tevu net neklausia ar norim vesti.o tevai turi sukti galvas kur deti vaika.matyt valdzia laukia kol visas mamas is darbu ismes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto