Veteranai pelnė medalius

Du pasaulio vicečempiono titulus iškovojo mūsų rajono atstovas Giedrius Gudas (kairėje). Nuotrauka iš klubo archyvo

Iš Europos rankų lenkimo čempionato mažeikiškiai rankų lenkikai grįžo su trimis medaliais.

Lipo ant prizininkų pakylos

Vilniuje tris dienas vyko 30-asis Europos rankų lenkimo čempionatas, kuriame mūsų šalies garbę gynė penki mažeikiškiai.
Du sidabro medalius veteranų grupėje (per 50 metų) svorio kategorijoje per 100 kg iškovojo Giedrius Gudas, o pirmą kartą tokio rango varžybose veteranų (per 40 metų) amžiaus grupėje, lenkiant dešine ranka, sidabro medalį iškovojo Darius Mažeika.
Kitiems mūsų rajono atstovams ant prizininkų pakylos užkopti nepavyko, arčiausiai jos buvo suaugusiųjų grupėje kovojęs Linas Buivydas, kuris savo svorio kategorijoje lenkiant kaire ranka liko penktas, dešine – ketvirtas.
Suaugusiųjų grupėje savo svorio kategorijoje varžęsis Laurynas Bučys užėmė dvi aštuntąsias vietas, jaunimo iki 21-erių metų amžiaus grupėje Žygimantas Berzinis lenkiant kaire ranka buvo devintas, dešine – šeštas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.