Veteranai rodo pavyzdį jauniesiems

Greitųjų šaškių trečiojo etapo nugalėtojas Borisas Družininas (trečias iš kairės su taure) antrus metus iš eilės triumfuoja turnyre Estijoje. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikiškiai šaškininkai nesudeda ginklų: jie puikiai pasirodė šalies veteranų pirmenybėse, o Borisas Družininas skynė prizus ir pasaulio taurės etapo varžybose.

Mažeikiškiai – tarp lyderių

Šalies veteranų rusiškų šaškių pirmenybės šiais metais vyko Gelgaudiškio dvare, dėl medalių kovoti čia susirinko apie pusšimtis dalyvių. Buvo varžomasi dviejose amžiaus grupėse: 50–70 metų bei 70 metų ir vyresnių.
Pirmoje grupėje mūsų miestui atstovavo Vytautas Rakštys iš „Ventos“ šaškių klubo. Mažeikiškis užėmė septintą vietą, o triumfavo šiauliškis Arūnas Bučinskas. Tarp 19 vyresnių amžiumi sportininkų nugalėjo Mažeikių „Šaškių damos“ klubo atstovas 80-metis Borisas Družininas, surinkęs 12 taškų. Tašku nuo jo atsilikęs mažeikiškis Petras Rakštys užėmė ketvirtą vietą.
Abiejų amžiaus grupių šalies čempionai iškovojo teisę žaisti pasaulio veteranų čempionate, kuris ketvirtadienį prasidėjo Bulgarijos miestelyje Kraneve.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.