Veteranas grįžo su taurėmis

Borisas Družininas (pirmas iš kairės) klasikinių šaškių varžybose į priekį praleido tik Moldavijos atstovą. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Bulgarijos Kranevo miestas po dvejų metų pertraukos vėl tapo šaškių festivalio vieta – čia pusantros savaitės vyko pasaulio šaškių veteranų čempionatas. Jame dalyviai varžėsi dviejose amžiaus grupėse. Vyresniųjų šaškininkų grupėje (nuo 60-ies metų ir vyresnių) mūsų šalies garbę gynė vyriausiasis čempionato dalyvis – 83-ejų metų mažeikiškis Borisas Družininas.

Gerai pasirodęs prieš dvejus metus vykusiame čempionate, kai rusiškų ir braziliškų šaškių turnyruose užėmė antrąsias vietas, nenuilstantis šaškių veteranas ir iš šiemetinio čempionato grįžo su prizinėmis vietomis: klasikinių šaškių varžybose jis surinko aštuonis taškus ir, trimis taškais atsilikęs nuo šešiolika metų jaunesnio Moldavijos atstovo Jono Doskos, tapo pasaulio veteranų vicečempionu. „Žaibo“ turnyre B. Družininas užėmė trečią vietą – jį aplenkė jau minėtas moldavas ir 68 metų Jungtinių Amerikos Valstijų atstovas.
Lietuviai parsivežė dar vieną apdovanojimą – jaunesnių šaškininkų grupėje „Žaibo“ turnyre antrą vietą iškovojo Arūnas Norvaiša. Nugalėtojai ir prizininkai pagerbti taurėmis, medaliais, diplomais ir piniginiais prizais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*