Konsultavo veterinarijos specialistai

Zigmantas Stumbra neabejoja, kad tokie susitikimai reikalingi, nes ūkininkai vietoje turi galimybę išsiaiškinti jiems rūpimus dalykus. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai visose seniūnijose surengė susitikimus su ūkininkais.

Supažindino su naujovėmis

Į seniūnijas su veterinarijos specialistais drauge vykęs tarnybos viršininkas Zigmantas Stumbra „Santarvę“ informavo, kad šių susitikimų tikslas buvo supažindinti kaimo žmones su naujovėmis, gyvulių augintojams keliamais reikalavimais, kitomis aktualijomis.
„Be to, sena taip pat yra nauja, nes žmonės pamiršta“, – pastebėjo tarnybos vadovas.
Daugiausia buvo kalbėta apie gyvūnų sveikatinimą, gerovę, ženklinimą,  pieno saugą ir kokybę bei kitais klausimais. Veterinarijos specialistai atsakė į gyvulių augintojų klausimus.

Susitikimai reikalingi

Z. Stumbra neabejoja, kad tokie susitikimai reikalingi, nes ūkininkai vietoje turi galimybę išsiaiškinti jiems rūpimus dalykus. Tačiau tarnybos viršininkas apgailestavo, kad ne visi seniūnai sugebėjo tinkamai informuoti žmones apie specialistų atvykimą. Pavyzdžiui, į Mažeikių apylinkės seniūniją teko vykti antrą kartą, nes pirmą kartą niekas neatėjo.
Z. Stumbra pagyrė Sedos seniūniją. Atėjusieji vos tilpo salėje, ūkininkai turėjo klausimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto