Vicečempionams pasipriešinta garbingai

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Rimtai kibę į atlapus Lietuvos krepšinio vicečempionui Klaipėdos „Neptūnui“, „Mažeikių“ krepšininkai vis dėlto turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Namuose vykusių rungtynių rezultatas – 59:71.
Pirmąjį kėlinį tarp komandų vyko apylygė kova, kurią rodo ir rezultatas – 20:20. Pradėję antrąjį kėlinį dviem taikliais tritaškiais metimais mažeikiškiai pirmavo, tačiau svečiai pelnė iš eilės dešimt taškų ir persvėrė rezultatą. Ir toliau „Mažeikių“ krepšininkai ginklų nesudėjo – išlygino žaidimą ir po antrojo kėlinio net pirmavo rezultatu 36:32.
Dar geriau aikštelės šeimininkai pradėjo trečią kėlinį – jam įpusėjus „Mažeikių“ persvara siekė net vienuolika taškų – 43:32. Tačiau šalies vicečempionai nutarė nejuokauti, pradėjo aktyviai gintis, pataikė svarbius tritaškius metimus ir po trečiojo kėlinio jau pirmavo aštuoniais taškais.
Ketvirtajame kėlinyje mūsų ekipai jau nepavyko priartėti prie varžovų daugiau kaip penkiais taškais, o rungtynių pabaigoje klaipėdiškiai gerokai atsiplėšė nuo aikštelės šeimininkų.
Rezultatyviausiai mūsų ekipoje žaidė Darius Pakamanis, pelnęs 11 taškų, po 9 taškus įmetė Simonas Serapinas ir Taileris Olanderis.
Kitas LKL rungtynes mūsų ekipa žais tik balandžio tryliktąją, jos varžovas „Ventos“ progimnazijos sporto salėje bus Kauno „Žalgiris“.

One Reply to “Vicečempionams pasipriešinta garbingai”