Vidurnakčio tamsą nušvietė gaisro liepsnos

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Didžiulis gaisras, kurio pašvaistė prieš pirmadienio vidurnaktį buvo matyti jau nuo kelio Mažeikiai–Kuršėnai, kilo Naikiuose, A. Sidabro gatvėje įsikūrusiame vienkiemyje.

Gaisras likviduotas tik rytą

Mažeikiškiams ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad dega ūkinis pastatas. Ekipažams atvykus į gaisravietę, ugniagesius pasitiko atvira liepsna degantis didžiulio pastato stogas.
Ugniagesiai gelbėtojai su trimis automobilinėmis cisternomis ugnį gesino pusantros valandos. Ant didžiulio pastato perdangos buvo supilti spaliai, kurie dar ilgai smilko, tad pareigūnams juos teko perkasinėti. Galutinai darbai baigti tik antradienį, apie penktą valandą ryto.

Išgelbėjo triušius

Gaisro metu nudegė šimtas kvadratinių metrų šiferinio stogo, dešimt kvadratinių metrų sienos, į pastato vidų sukrito perdanga, aprūko sienos.
„Pastate buvo apie dešimt tonų šieno, dalį jo mums teko supilti, dalis sudegė. Dirbdami prigesintoje pastato dalyje aptikome narvus su triušiais, dešimt šių gyvūnų pavyko išnešti į lauką ir išgelbėti nuo ugnies“, – pasakojo gaisrą malšinę ugniagesiai gelbėtojai.
Pasak valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio pareigūnų, pirminiais tyrimo duomenimis, spėjama, kad gaisras galėjo kilti dėl žmogaus neatsargaus elgesio su ugnimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto