Vidury dienos jaunuolį apiplėšę užpuolikai sulaikyti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį vidury dienos miesto centre paauglystės slenkstį peržengę jaunuoliai įvykdė prie sunkių ir labai sunkių nusikaltimų priskiriamą plėšimą, jiems gresia ilgi nelaisvės metai.
Apie ketvirtą valandą po pietų Žemaitijos gatvėje, ties prekybos centru „Maxima“, prie jaunuolio priėjo trys iš matymo pažįstami vaikinai ir paprašė duoti pasiklausyti muzikos per belaidę garso kolonėlę. Po kurio laiko kolonėlės savininkui paprašius grąžinti muzikos įrenginį, į tai vaikinai  atsakė smūgiais.
Įsikišus aplinkiniams, pasipiktinusiems jaunuolių elgesiu, plėšikai spruko, tačiau nuo pareigūnų pasislėpti jiems nepavyko – nustačius, kad nusikaltimą įvykdė įtariamieji: šešiolikmetis M. B. , metais jaunesnis E. S. ir septyniolikmetis A. R., visi jie buvo policijos ekipažo sulaikyti ir uždaryti į areštinę.
Kaip informavo pareigūnai, visi trys jaunuoliai jau anksčiau yra patekę į policijos akiratį.
Mažeikių policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo, už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Lyginant su pernykščiu laikotarpiu mūsų rajone plėšimų šiais metais gerokai sumažėjo – pernai per pirmuosius keturis mėnesius buvo užregistruota devyniolika tokių nusikaltimų, šiais metais – penki.
Balandį mažeikiškiai policijos pareigūnai užregistravo vieną plėšimo atvejį.

3 Atsakymai į “Vidury dienos jaunuolį apiplėšę užpuolikai sulaikyti”

  1. Juratele parašė:

    siaip zmogus yra civilizuotas protaujantis padaras ir turetu pats suprast,koks elgesys yra priimtinas,koks ne ir kaip tas elgesys itakos visa zmogaus gyvenima.Gyvulius zmones pririsa,uzdaro i aptvara ir pan.,nes jie nesupranta civilizacijos,jie uzauga kopijuodami vyresniu gyvunu elgesi ir vadovaujasi instinktais. Jei zmogus visuomeneje,seimoje isauga kaip gyvulys ir elgiasi kaip gyvulys,tai yra ne tik jo problema. Tai reiskia,kad ji augine vyresnieji rode bloga pavyzdi,kazka ne taip padare,klydo ji aukledami. Tai yra visos visuomenes problema,jei jos kai kurie nariai kenkia tai visuomenei.Todel policininkas ar patrulis negali isspresti siu visuomenes bedu,taip kaip medziotojas miske negali apsaugoti kiskio nuo vilko nasru,nors ir yra ginkluotas.

  2. idomu parašė:

    ….už tai gresia areštas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų….kuom skiriasi arestas nuo laisves atemimo?:)

  3. Jūratė parašė:

    Kaip nesumažės apiplėšimų, jei po 21 val. beveik niekas nosies į lauką nekiša. Tamsiu paros metu dauguma tvirtina net iki mašinos eidami nedrąsiai jaučiasi. Niekas niekur nevaikšto, tai ir apiplėšinėti nėra ką. Juk patrulių, policijos mieste nė su žiburiu nerasi, eilinių patrulių nebėra – visi komisarai – kabinetuose sėdi…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto