Viekšniškė gimnazistė nušluostė nosį varžovėms

Emilija Jarošaitytė, pasiekusi pirmąjį laimėjimą, tikisi pergalių ir ateityje. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Merginos mūsų rajono sporto atstovus retai pradžiugina savo laimėjimais, tad moksleivės pelnytas medalis maloniai nustebino badmintono mėgėjus.


Pirmasis laimėjimas 

Tauragėje vyko Lietuvos taurės pirmojo etapo C jaunimo grupės (iki devyniolikos metų) badmintono varžybos. Puikiai jose pasirodė Viekšnių gimnazijos antros klasės moksleivė Emilija Jarošaitytė, iškovojusi pirmąją vietą. 
Viekšniškė šį pasiekimą iškovojo, įveikusi tris varžoves iš Klaipėdos bei vilnietę.
„Dalyvavau jau kokiose ketveriose ar penkeriose varžybose, tačiau toks laimėjimas – pirmą kartą. Ši pergalė verčia toliau tobulėti ir stengtis pakilti į dar aukštesnį lygį. Seksiu tvarkaraštį ir vyksiu į kitas varžybas“, – planais pasidalijo moksleivė.
Pasak jos, badmintoną lankyti paskatino šia sporto šaka besidomintis tėtis. Iš pradžių šis sportas nepatiko, jo žavesys pavergė tik po pusės metų.


Viekšniuose populiarus badmintonas 

Viekšniškiai vieninteliai mūsų rajone  kultivuoja badmintoną, todėl pirmasis merginos pasiekimas – nieko stebėtino. 
„Ji badmintono būrelį lanko jau antrus metus, noriai perpranta šio žaidimo subtilybes, yra gabi ir tikimės, kad iškovos dar ne vieną pergalę. Treniruojamės mes miestelio gimnazijos sporto salėje, užsiėmimus lanko apie penkiolika moksleivių“, – pasakojo Viekšnių gimnazijos direktorius Rimantas Gricius, vienas iš badmintono sporto entuziastų.
Anot jo, badmintonas, be fizinio išsilavinimo ir kūno ugdymo, suteikia dar du kiekvienam moksleiviui svarbius dalykus: strateginį mąstymą, nes šioje sporto šakoje reikia priimti greitus sprendimus, o kartu tai yra aktyvi akių treniruotė – dvikovų ir varžybų metu jos privalo greitai sekti plunksninuką.
Badmintonas – žaidimas, kurį žaidžia du arba keturi žaidėjai, rakete per tinklą smūgiuodami plunksninuką – kamuoliuką, padarytą iš plunksnų arba plastiko ir kamščio galvutės. Žaidimo tikslas – permušti kamuoliuką per tinklą į varžovo aikštelės pusę taip, kad varžovas negalėtų atmušti atgal, ir neleisti jam nukristi savo aikštelės pusėje.

8 Atsakymai į “Viekšniškė gimnazistė nušluostė nosį varžovėms”

 1. Emilija Jarošaitytė parašė:

  Nereiktu apsimetinė manimi :) :D

 2. Emilija parašė:

  Tai rokai parasyk man i PM.

 3. Lina Blonde parašė:

  Sveikinu, Emiliukai ;) Didziuojuosi Tavimi ;)

 4. Erika parašė:

  Šaunuolė! Sveikinimai ;)

 5. Rokas parašė:

  Šaunuolė ! Graži mergina tikrai! Cesinciau

 6. nnn parašė:

  gal ir gera, nu bet nuotrauka baisi :DDDDDDDDD

 7. Algimantas parašė:

  Kokia graži panelė! Sekmės tau toliau badmintone:)

 8. Vieksniu mstl. gyventoja parašė:

  Kokia grazi mergaite…. o ir sporte sekasi … Sekmes,sekmes,sekmes….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto