Viekšniškiai prašo politikų pagalbos

Birutei Švažienei (kairėje) teko atremti ne vieną bendruomenių atstovų kaltinimą. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Viekšnių bendruomenių atstovai pasirašė kreipimąsi Savivaldybės kontrolės komitetui. Visuomeniniais pagrindais dirbantys žmonės politikų prašo padėti susikalbėti su Viekšnių kultūros centru. Anot jų, ignoruojant bendruomenių iniciatyvą, nukenčia viekšniškių kultūrinis gyvenimas.

Savo  bėdas išdėstė  raštu

Iš šešių seniūnijos bendruomenių kreipimąsi pasirašė Viekšnių, Kapėnų, Gyvolių ir Užventės bendruomenių vadovai bei Viekšnių, Kapėnų ir Užventės seniūnaičiai.
Visuomeniniais pagrindais dirbantys viekšniškiai pasigedo profesionalios pagalbos iš Viekšnių kultūros centro darbuotojų, bendrų, jungiančių visas bendruomenes vakaronių, sueigų, daugiau dėmesio, pagarbos saviveiklininkui, eiliniam seniūnijos gyventojui.
„Kultūrinis darbas užkraunamas ant bendruomenių pirmininkų ir seniūnaičių pečių, nes gyventojai, nesulaukę dėmesio iš Viekšnių kultūros centro, kreipiasi į mus, klausdami, ar neorganizuosime jokio renginio, vakaronės ar koncerto“, – situaciją apibūdino kreipimąsi pasirašę visuomenininkai.
Bendruomenių atstovai tvirtino, kad kaimuose yra dainuojančių, muzikuojančių ir norinčių save išreikšti gabių žmonių, kurie laukia profesionalų pagalbos.

Posėdyje netrūko  aistrų

Savivaldybės kontrolės komitetas bandė situaciją išsiaiškinti, išklausydamas abi puses. Į posėdį buvo pakviesti ne tik bendruomenių atstovai, bet ir Viekšnių kultūros centro direktorė Birutė Švažienė.
Posėdyje virė aistros, netrūko kaltinimų vieni kitiems.
Buvo aiškinamasi, kada, kur ir kokie vyko renginiai, kas juos organizavo, kodėl koncertavo tie, o ne anie kolektyvai ir pan., nes bendruomenių atstovai skundėsi, kad jų nuomonė, pageidavimai ignoruojami.
„Bet kas turi spręsti, ar tinka kolektyvas vienai ar kitai progai, jei ne kultūros darbuotojai?“ – retoriškai klausė B. Švažienė.
Kontrolės komiteto nariai stebėjosi tokiu direktorės kategoriškumu ir nenoru atsižvelgti į bendruomenių nuomonę.

Dirbama atskirai

Viekšnių seniūnaitė Vilma Beržinienė, aktyviai įsijungusi į kultūrinį gyvenimą, prisipažino tikėjusis, kad viekšniškiai gali „driokstelėti“, rūpindamiesi vietos kultūros tradicijų gyvybingumu, kultūros formų įvairove propaguojant etninę kultūrą ir pan.
„Kreipiausi į kultūros centrą, kad organizuotų seniūnaitijų sueigą, pati ėmiausi organizacinio darbo. Viekšniuose organizacijų daug, bet nieko jungiančio nėra. Aš noriu dirbti ne sau, o žmonėms. Aš noriu, kad renginiai būtų tikri – ne dėl varnelės“, – teigė seniūnaitė V. Beržinienė.
Ir kiti posėdyje dalyvavę bendruomenių atstovai pritarė, kad visi dirba kas sau.  Jie pageidavo jungtinių renginių. Tuo labiau kad, be aktyvių bendruomenių, Viekšniuose veikia Meno mokykla, Politechnikos mokyklos skyrius, gimnazija – įstaigos, galinčios organizuoti jungtines programas.

Su bendruomenėmis planų  nederina

Viekšnių kultūros centro direktorė B. Švažienė bandė atremti kaltinimus – esą yra buvę ir jungtinių renginių. Tačiau ji pripažino, kad savo veiklos ir planų nederina nei su bendruomenių pirmininkais, nei su seniūnaičiais.
„Prie kultūros centro yra penkių žmonių taryba. Seniūnijoje yra šešios bendruomenės. Ar daryti kokį išplėstinį susirinkimą su visomis bendruomenėmis? Jei reikia, galima“, – garsiai svarstė kultūros centro direktorė.
Komiteto narė Laimutė Kačerauskienė nusistebėjo, kad iki šiol buvo ignoruojamos bendruomenės – juk jų žmonės gali turėti įdomių pasiūlymų, nuomonių.
Tuo labiau kad, kaip pastebėjo viekšniškis Paulius Auryla, Viekšniai yra senas istorinis miestelis, turintis tradicijas, kūrybingų žmonių, ir dirbant su jais būtų galima kurti kultūros misiją.
Komiteto pirmininkas, priminęs, kad kultūros centras turi šešis etatinius kultūros darbuotojus, pasiteiravo, ar bent su jais tariamasi sudarant veiklos planus.
„Be abejo. Su savo darbuotojais kaip mes galime nesitarti?“ – į klausimą klausimu atsakė B. Švažienė.

Nesulaukia paramos

Viekšnių kultūros centro direktorė nesutiko, kad bendruomenės nesulaukia paramos – esą niekas dėl jos nesikreipia.
„Jei būtų poreikis, tada kreiptųsi į kultūros centrą. Kol kas nesame sulaukę tokio kreipimosi“, – patikino B. Švažienė.
Kultūros centro direktorė prisiminė vienkartinius poreikius. Gyvolių bendruomenei meno vadovas padėjęs pasiruošti kažkokiam ataskaitiniam, tačiau tuo viskas ir pasibaigę.
„Ar bendruomenės su mumis šneka? Vienintelis susidūrimas buvo su Viekšnių bendruomene gal vasario mėnesį. Mūsų darbuotojai buvo pakviesti tartis dėl Vasario 16osios organizavimo. Tačiau nebuvo normalaus pasikalbėjimo, tik puolimas, įžeidinėjimas“, – prisiminė B. Švažienė.
Kapėnų bendruomenės pirmininkė Rima Bučienė priminė, kad kapėniškiai yra prašę pagalbos, buvo atvykusi kultūros centro darbuotoja, bet tuo viskas ir baigėsi.
B. Švažienė dėl to apkaltino pačius kapėniškius – esą prašydami pagalbos, jie turi apsispręsti, ko nori – šokti, dainuoti, groti – kad būtų aišku, kokį specialistą siųsti.

Vedėja skundų  negauna

Posėdyje dalyvavo ir kultūrą rajone kuruojanti Savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėja  Angelė Rupkutė.
„Aš komentuoti visiškai nieko negaliu. Apie šitą problemą girdžiu pirmą kartą – nei žodžiu, nei raštu niekas nesikreipė. Man reikia aiškintis, žiūrėti kreipimąsi. Ir aš pastatyta prieš faktą“, – vedėja tikino nežinanti situacijos.
A. Rupkutei abejonių sukėlė ir tai, kodėl su kultūra susijusius dalykus svarsto Kontrolės, o ne Švietimo, kultūros ir sporto komitetas.
„Audito nebuvo, patikrinimo nebuvo, kodėl Kontrolės komitetas?“ – svarstė vedėja.
Kontrolės komiteto pirmininkas P. Auryla paaiškino, kad komitetas į savo planus yra įsitraukęs išvažiuojamuosius posėdžius. Toks jau įvyko Viekšniuose. Susitikime su bendruomenių atstovais buvo išsakyta daug negerų dalykų dėl Viekšnių kultūros centro, tad ir norėta išsiaiškinti, ar būtina kreiptis į Savivaldybės auditorius dėl patikrinimo.

Perdavė  kitam komitetui

Komiteto narė Judyta Čejauskienė klausė, ar kultūros centro darbuotojai atidirba už atlyginimą. Kultūros skyriaus vedėja A. Rupkutė atsakė, kad jos pareigybei tikrinimo funkcijos kaip ir nėra numatyta.
Vedėja pasiūlė ir problemos sprendimo būdą: sėsti prie apskritojo stalo ir visiems pasišnekėti.
„Aš nematau neišsprendžiamų problemų, kad negalėtume rasti sąlyčio taškų. Turime susirinkti visos institucijos, kurios užsiima kultūra: meno mokykla, parapija, bendruomenių atstovai, – ir pasidaryti bendrus planus“, – siūlė išeitį vedėja.
Tam pritarė ir bendruomenių atstovai.
„Braukime, kas buvo – pražuvo. Nesakau, kad kultūros centro žmonės nedirba, bet nėra nuoširdumo, susiklausymo. Nerandame su kultūra bendros kalbos“, – sutiko Viekšnių seniūnaitė V. Beržinienė.
Kontrolės komitetas nusprendė problemos aiškinimąsi perduoti Švietimo, kultūros ir sporto komitetui.
„Problema auga ir kerojasi. Mes paaitrinome, kad išspręstų“, – reziumavo Kontrolės komiteto pirmininkas P. Auryla.

Problema  keliama ne pirmą kartą

Praėjusių metų rudenį meras Antanas Tenys, Viekšnių seniūnas  Kornėlijus Kryžius ir kiti valdžios atstovai lankėsi Kapėnų bendruomenėje.
Jos pirmininkė R. Bučienė ir dalis bendruomenės tarybos moterų Viekšnių kultūros centro adresu išsakė ne vieną priekaištą – dėl pagalbos bendruomenėms, etatų reikalingumo ir pan.
Kultūros namų Kapėnuose jau seniai nebėra, tad gana veikli bendruomenė kaimo gyvenimą praskaidrina savo jėgomis ir sumanymais.
„Santarvė“ Kapėnuose keltas problemas perdavė Kultūros skyriaus vedėjai A. Rupkutei. Ji ir tada tvirtino apie trintį tarp Viekšnių kultūros centro ir Kapėnų bendruomenės girdinti pirmą kartą.
Netgi pažadėjo su seniūnu nuvažiuoti į Kapėnus ir viską išsiaiškinti vietoje.
Galbūt vedėja bus pamiršusi apie tai, Kontrolės komiteto posėdyje teigdama, kad pirmą kartą girdi apie problemą?

Žvilgsnis iš šalies

Palnosų bendruomenės pirmininkės Silvos Poškienės parašo po kreipimosi dėl Viekšnių kultūros centro veiklos nėra.
„Negyvenu toje terpėje, negaliu apie tai kalbėti. Palnosuose mes bendraujame normaliai su čia dirbančiais kultūros centro darbuotojais, pretenzijų neturiu.
Nesakau, kad nepasipykstame, nepasibarame. Visko būna, bet svarbu – rezultatas“, – „Santarvei“ teigė pašnekovė.
Bendruomenės pirmininkės manymu, Viekšniuose per ilgai užsitęsė ambicijų karas, nesusikalbėjimas.
Viekšnių seniūnas K. Kryžius patikino, kad į jį tiesiogiai dėl Kultūros centro niekas nesikreipė, jis tik iš šono girdįs apie nesutarimus.
„Trūksta susikalbėjimo ir iš vienos, ir iš kitos pusės“, – mano seniūnas.
Seniūnijai Kultūros centras nėra pavaldus, tačiau seniūnas „Santarvę“ patikino, kad bandys konfliktuojančioms pusėms padėti rasti kompromisą.
„Norėčiau susodinti visas puses, apsitarti, kas negerai, ką daryti, ir sulipdyti bendrą nuomonę. Bandysime į kitą komitetą eiti jau su bendra aptarta nuomone“, – patikino seniūnas.

20 Atsakymų į “Viekšniškiai prašo politikų pagalbos”

 1. sventieji parašė:

  Nera ir nebus sutarimo, nes jo nesiekiama. Kas jau kas, o sekretore niekada negarsejo isradingumu ir pasiulymais. Negi isgirsim naujienu, jog persikels i „kulturos centra“? Gerais norais ir kelias i pragara gristas. Reikia ne tik noreti, bet ir sugebeti dirbti. O ka daryti, jei yra tik savo nuomones girdejimas, tolerancijos ir supratimo stoka (tiketina ir IQ stoka)? Manau, kiekvienam vieksniskiui reiktu pamastyti, o ka as nuveikiau savo miestelio labui, o tada eiti ir destyti mintis bendruomeneje, „kulturos centre“, seniunijoje ir paskutineje vietoje kreiptis i Mazeikiu „politikus“. Paskutinieji vieksniskiu problemu neisspres.

 2. iš anapus parašė:

  gal nereikėtų tiek žemai pulti ir net a.a.gerbiamus viekšniškius įtraukti į šią purvo duobę? Atsipeikėkit,rašeivos…

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  ,,Posėdyje dalyvavo ir kultūrą rajone kuruojanti Savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė.
  „Aš komentuoti visiškai nieko negaliu. Apie šitą problemą girdžiu pirmą kartą – nei žodžiu, nei raštu niekas nesikreipė. Man reikia aiškintis, žiūrėti kreipimąsi. Ir aš pastatyta prieš faktą“, – vedėja tikino nežinanti situacijos.,, ( iš straipsnio Bude Žemaičių)

  P.s
  Ši ponia niekada nieko nežino, kas jos darželyje dedasi.Tai tada ką ji kuruoja?Gal veltui beldžiamasi ir kuruotoja negirdi?Ar šį kartą atsirado tikras , nesumeluotas skundas?Noriu patikslinti, kad tai skundas o, ne kreipimasis.Taktiniais sumetimais kuratorei labiau tinka turbūt kreipimasis?Nesmagi situacija.

 4. ETATININKAI parašė:

  A.a. Kontutienė, a.a. Kuodys, pati Gurauskaitė, Gricius ir kiti bandė mus mokyti kaip dirbti – nieks neišeis ir Maneikiui, nes jau ir Kryžius šoka pagal mumis.

 5. Smilga parašė:

  Buvusiai viekšniškei pritariu pilnai.Tai yra didelės sumos.Tačiau jus pasidairykite akyliau , gal pastebėsit, kad tie būreliai ir meno kolektyvai popieriuje, savo akreditacijai ir kategorijoms užsitikrinti.Ir savo atlyginimams.Jei tikrai būtų tie kolektyvai, jei tikrai ten vyktų veikla, tai žmonės juose dalyvaujantys ir pasirodyti norėtų, nes tai logiška.O be to juk rašomi kolektyvų repeticijų žurnalai apie buvusias repeticijas, dalyvių lankomumą,atliktus pasirodymus.. Ataskaitas apie darbą tikriausiai juk nepamiršta pristatyti?Ten, Mažeikiuose reikia atrodyti gražiai, o dar ir į Lietuvos Iaudies kultūros centrą reikia nusiųsti. Pasidomėkite llkc.lt tinklalapyje.Paprašykite p.Švažienės ir pamatysite kas yra kas.Gal jau ir kerpėm kai kurie popieriniai būreliai ir meno kolektyvai apaugo?

 6. buvusi viekšniškė parašė:

  Mieli viekšniškiai, ar žinote, kad Viekšnių kultūros centre veikia 10 mėgėjų meno kolektyvų, 2 klubai?! Tai kur jų pasirodymai?!
  Pasidomėjau, ar jau tokie vargšeliai tie kultūros centro darbuotojai… Negaliu tvirtinti, kad jie maudosi piniguose, bet… Pasvarstykite patys, gerb, mokesčių mokėtojai, kur jūsų pinigai nueina ir ar už juos gaunate kokybiškas paslaugas. Šie duomenys iš oficialaus k/c tinklalapio.
  Direktorius 1 19,0 2318
  Direktoriaus pavaduotojas kultūrinei veiklai 1 13,0 1586Lt per metus
  Mėgėjų meno kolektyvų vadovas 1 13,0 1586Lt per metus
  Mėgėjų meno kolektyvų vadovas 1 10,0 1220Lt per metus
  Kultūrinių renginių koordinatorius 1 10,0 1220Lt per metus
  Kultūrinių renginių organizatorius 1 10,4 1269Lt per metus
  Meno vadovas 1 9,0 1098Lt per metus

 7. Kreiptis parašė:

  į valdžią dėl to? Žmonės, atsibuskite! Politikai tikrai turi rimtesnių darbų, nei važinėtis po miestelius ir kontroliuoti renginių kiekį ir kokybę.

 8. esamas viekšniškis parašė:

  Pagaliau protingas komentaras. Ačiū buvusiai viekšniškiai už teisingą žodį ir prisiminimus. Buvau šių metų joninėse – košmaras (kaip ir visada prie Švažienės), netik kad vietos saviveiklininkų nebuvo girdėti bet ir pati nei pakalbėti nei apsirengti tautiškai nesugebėjo. Kad nebūtų gėda prieš buvusius ir esamus žemiečius gaugelis viekšniškių yra bandę keisi susidariusią praščiokišką situaciją, – deją jų pastangos nuėjo šuniui ant uodegos. Gal pasiseks Maneikiui ir jo komandai?

 9. buvusi viekšniškė parašė:

  Kažkaip gėda, graudu ir gaila skaityti apie savo gimtojo miestelio dabartinius, tokio „aukšto“ lygio Viekšnių kultūros centro organizuojamus renginius. Šias ir praeitais metais lankiausi Joninių šventėje, kurios net liežuvis neapsiverčia vadinti švente… Kur Viekšnių k/c būrelių, kolektyvų pasirodymas? Nejaugi Joninės- tik prastas Dūmo ir Donskovo pasirodymas? Gerai, kad nors kapela gyvai pagrojo… Aš pati, kai k/c vadovavo a.a. Saladžiuvienė, dalyvavau ir dramos būrelyje, ir šokių kolektyve. Dalyvavome įv. miestelio, Akmenės raj. šventėse, festivaliuose, netgi respublikinėjėje Dainų šventėje pabuvojome… Manau, kad daugelis prisimena ir Jonines su Lietuvos ansambliu…
  Užjaučiu viekšniškius, kad taip nusigyveno, kad k/c užimančių etatus daugoka, o tikrų, savo darbą išmanančių ir mylinčių- nebeliko…

 10. buvęs parašė:

  Sakoma „Įleisk velnią į bažnyčią ir ant altoriaus užlips“, taip išėjo su bendruomenių kūrimu. bendruomenių funkcijos dubliuojasi su kultūros įstaigų darbu. Taip negali būti. Bendruomenių pirmininkai turėtų daugiau dėmesio skirti tiems, kuriems tai būtinai reikia,- ar padeda, kai žmonės neturi už ką sumokėti už laidotuves, ar padedama, kai vaikai neturi kur prisiglausti, kai jų tėvai prigėrę kažkur bąstosi ir pan…..lengviausiai organizuoti renginį (taip mano daugelis). net ir mokyklos daugiau dėmesio skiria renginiams, negu mokslams. Visais laikais, kas galėjo, kas mokėjo, tas tą kultūros darbuotoją šmeiždavo ir norėdavo užimti jų vietas. Bet kai pamėgina, nė vienas nenori dirbti to darbo. O kultūrinis gyvenimas kaimuose nebus masinis, nes kiek jaunimo jau išvažiavo, kiek protingų energingų žmonių jau užsienyje. jauni specialistai tikrai neis šio darbo dirbti, nes ir užmokestis mažas ir nėra su kuo dirbti (praktika parodė).Nereikia vienas kito „ėsti“, kaip būdinga lietuviams ir minimaliomis sąnaudomis organizuokite bendrus renginius. Sėkmės suliklausyme!

 11. politikai parašė:

  Viekšniškiai prašo politikų pagalbos. Politikai atbėgs ir pagelbės – taigi nesunku, tiesiog paprasta sutvarkyti kultūros darbuotojus. Čia ne tuneliai ar viadukai per geležinkelį Mažeikiuose. Ir pavadins „Viekšnių politiniai Beržinienės vardo kultūros namai“.

 12. be sarkazmo parašė:

  Drįstu pastebėti, kad nukrypom nuo temos… Kultūros darbuotojai nėra renkami nei savivaldybių, nei seimo rinkimuose. Jie mokosi(buvo mokomi) savo amato kultūros mokyklose, konservatorijose, universitetuose!!! Paskirti dirbti kultūros namuose, ir tikisi, kaip ir kiekvienas, dirbti iki pensijos, kuri, kaip žinia, vis atitolinama. Bandau modeliuoti situaciją: tarkim Vilniaus kultūros mokyklos estrados skyriaus absolventas, prieš 40 metų baigęs mokyklą, bendruomenės iniciatyva yra įpareigotas surengti Viekšnių saviveiklinės roko muzikos koncertą Kapėnų bendruomenei(atsiprašau) derliaus nuėmimo proga tokią ir tokią dieną. Grupės vadovas panikoje, nes jis gyvena N.Akmenėje, o jo automobilis sugedęs, gitaristas ir klavišininkas, gyvenantys Papilėje – šoke, kadangi vienam nutrūko stygos, kainuojančios 40LT, o kitas neišsispausdinęs natų. Būgnininkas iš Mažeikių – užsiėmęs, nes jis tą dieną groja vestuvėse Skuodo rajone, vietiniai muzikos mokyklos pučiamųjų skyriaus mokiniai – girti.. Tačiau bendruomenė muzikantams surenka net 100LT, atvažiavęs koks nors seimo narys ir kultūros skyriaus vedėja(s) pasako ugningą agitacinę kalbą ir kultūra klesti..?

 13. TAIP parašė:

  Manau, kad visi buvote ir komjaunuoliais ir komunistais..ir nereikia čia vaizduti…tik kyka klausymas kas dar yra REZERVISTAI..?

 14. buvusi komjaunuolė parašė:

  O Beržinienę be reikalo peikia-buvo puiki komjaunimo sekretorė,visus kolūkyje tvarkė

 15. Jo parašė:

  Švažienė tipelis kaip reta

 16. Žvilgnis dar iš kito šono parašė:

  Manau,Paskirkime Viekšnių kultūrai vadovauti kokią nors buvusią Svirkančių kolūkio komjaunimo sekretorę- ir bus sutarimas su ir su seimo nariu Giedraičiu, ir su ,,gimnazijos“ vadovais, ir kažkieno ambicijos (gal nelabai sveikos?) bus patenkintos…

 17. Audra parašė:

  Kas per šlykštumas rašeivų,bjauru skaityti leckaviškės pliurpalus apie savo dorybes,o kitų kaltes.Kaip jai ne gėda kitus juodinti,pasižiūrėtų į save iš šalies,bjauru

 18. As parašė:

  sakyciau tik,kad Vieksniams seniai reikia naujo kulturos centro vadovo ar vadoves. Kiek gali dirbti ta pati sovietine ponia,kuri nieko gero neveikia, na Jonines tai suruosia,daugiau lyg ir nieko. Molio svente irgi ne jos nuopelnas…taigi, jaunimo yra, ir labai iniciatyvaus, tad prasome susirupinti sia darbo vietele jaunimui ir bus suorganizuojama daug ir idomiu renginiu vieksniskiams.

 19. ŽVILGSNIS IŠ ŠONO parašė:

  Ir kaip įgyti tokių sugebėjimų, eilę metų dirbant be tobulinimosi, kad taip manipuliuoti savo mintimis, žodžiais , savo įtaka , valdžia ir galia.Nelyginant situacijų, dėl panašių problemų Leckavoje, įsiplieskus konfliktui tarp kultūros darbuotojų ir bendruomenės, kai kurių asmenų , kai buvo vadovaujamsi gautu šmeižikišku skundu, vedėjos nuomonė tada buvo visai priešinga šiandieninei.Nerūpėjo vedėjai tirti skundo ir nebuvo nė minties sėsti prie apvalaus stalo, kad pasikalbėti ir išsiaiškinti.Šmeižtas liko sau, o tyrimo komisija su Angėle Rupkute sau.Šiandien, kai nepatogioje situacijoje kapanojasi( buvusi komisijos Leckavoje sekretorė) Birutė Švažienė, kultūros skyriaus vedėja imasi kitokios taktikos ir strategijos.Tiesiog kultūros strategė, kad tos kultūros ir neatsirastų rajone.Norima kalbėti ir rasti išeitį.Ir ko nepadarysi, kai atsiranda noras ir valia išgelbėti ilgametę draugę ir bendramintę.Bet, kai tos valios nėra, o yra noras susidoroti su darbščiais ir gabiais kultūros darbuotojais,tai atsiranda beprecedentinės situacijos, tokios, kaip Leckavoje:šmeišiu, kaip norėsiu, nes turiu ,,stogą,, rajono kultūros olimpe,nes paskui užimsiu ir postus ir pareigas.Ir ko nešmeižti, jei kultūros skyriaus vedėja, net žmonių parašus pradangino, kurie išdrįso palaikyti kultūros darbuotojus.Komisijos nariai nesibodėjo atvykti į bendruomenės susirinkimus su diktofonais, filmuoti, įrašinėti pokalbius, strateguoti susitikimus, vykdyti gyventojų priešinimo kampaniją ir visaip kitaip manipuliuoti žmonių emocijomis, bet gink Dieve nesiaiškinti situacijos ir skundo punktų.Turbūt labai bijota apsikvailinti, kad tuo kuo buvome kaltinami nepasitvirtins.Dar ir šiandien, jau praėjus 3 metams, mes tebeturime ir vokalinį ansamblį ,ir kapelą ir tebevažinėjame koncertuodami po rajoną ir Lietuvą.Negaudami nė lito iš savivaldybės, neturėdami atlyginimo,nei vietos, kur prisiglausti, bet labai mylėdami savo pašaukimą dirbti žmonėmsLeckavoje kultūros darbas visai sužlugdytas, nėra jokios veiklos, net darbuotojų nėra darbo vietoje..Mano nuomone, tokios rupkutės , yra išmokusios per daugiau kaip 30 metų keisti strategijas, mintis , ir įsitikinimus, ir kepures. Viekšnių kultūros centro direktorei gražinu tąkart Leckavoje išrėžtą mintį,,Eik lauk, jei tavęs žmonės nenori, ko sėdi?,,Gal tikrai ateitų naujas,pasiustas magistras ,kuriam,, menas būtų ir kūryba ir kultūra ir muzika ,,( iš šmeižikų leksikono).Turime šūsnį dokumentų, kaip buvo tirtas, skundas, kaip buvo gelbėjama premijų panorusi Urvikių kultūros centro direktorė ir, kaip žmonių parašus tyrė kultūros skyriaus vadovė.Tikrai viską viešinsime ir nebūtinai dabartiniuose rajono laikraščiuose, kurie palaikė tik vieną konflikto pusę.Iki susitikimo spaudoje.

 20. Viekšniškė parašė:

  ŠAUNUOLĖ VLMA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto