Viekšniškių bėdos – dėl duobių ir greičio

Viekšniškiai S. Dariaus ir S. Girėno g. 26-ojo namo gyventojai skundžiasi sankryžoje esančiomis duobėmis ir per jas važiuojančių sunkvežimių keliamu triukšmu. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Viekšniškiai S. Dariaus ir S. Girėno gatvės 26-ojo namo gyventojai skundžiasi šalia jų namo esančiomis duobėmis ir per jas važinėjančių sunkvežimių keliamu triukšmu.

Viekšniškis Nerijus „Santarvei“ pasakojo, jog dešinėje kelio pusėje, važiuojant miestelio centro link, ties Vytauto ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių susikirtimu, yra du šulinukai. Viekšniuose vykdytas „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Mažeikių rajone“ projektas. Vietiniai mano, kad įgyvendinant projektą ne visai kokybiškai buvo atlikti darbai, nebuvo tinkamai sutrombuota žemė. Dėl to esą aplink šulinukus kelio danga vis įdumba.
„Šis gatvės ruožas yra tarsi finišo tiesioji ir kai centro link važiuojantys automobiliai lekia nemažindami greičio, važiuojant per duobę kyla didžiulis triukšmas, dėl kurio naktį iš miego pašoka mažamečiai vaikai. Ypač, kai važiuoja sunkvežimiai. Tokia situacija susidarė maždaug per metus“, – pasakojo viekšniškis.
Be to, ties šia vieta yra ir pėsčiųjų perėja. Viekšniškis išreiškė nuomonę, jog per ją einančius žmones nuo greičio mėgėjų reikėtų saugoti įrengiant greičio ribojimo kalnelius.
Vietinių gyventojų bėdos Viekšnių seniūnui Kornėlijui Kryžiui yra žinomos. Jis patvirtino, jog būtent po vandentvarkos darbų toje vietoje sukrito žemė.

Plačiau apie tai skaitykite antradienio laikraštyje.

20 Atsakymų į “Viekšniškių bėdos – dėl duobių ir greičio”

 1. vieksniske parašė:

  tai seniunas viska zino, tik nieko nedaro, tik sau takeli i darba pasitaise (isklojo naujas plyteles), tik neaisku is kokiu pinigu, siaip savivaldybe neturi pinigu :)

 2. savas parašė:

  nebutina but giminaiciu,jei jums nerupi musu vaiku saugumas tai jau jusu asmeninis reikalas

 3. dar vien veiksniskis parašė:

  nerijus a nebusi tiktas seniuna giminaitis ar sep draugelis :)

 4. Viekšniškis parašė:

  Tai dabar tas geras seniūnas tegu vėl vakarais įjungia apšvietimą miestelyje, kad jau toks geras. Bet kaip išjungė nuo kovo 1d. taip niekas ir nebeįjungia, taupo pinigus. O mes tamsoje turim vaikščioti. Ypač sunku, baisu eiti nuo plento vakarais arba anksti ryte, kai reikia važiuoti į Vilnių, Kauną. Ten nuo upelio net šaligatvių nėra. O mašinos lekia greitai, nelėtindamos, gali ir atšvaitai nepagelbėti.

 5. nerijus parašė:

  o ka gero vieksniu gerovei padare buves seniunas eselinas tik nama sau pasistate

 6. nerijus parašė:

  apie vieksniu seniuna galiu pasakyti tik viska kas geriausio nes jis per kelis metus padare vieksniu gerovei tikrai labai daug

 7. atsakau bbb parašė:

  o aš galvojau, kad prieš tai buvęs seniūnas visus projektus parašė ir laimėjo pinigėlių miestelio rekonstrukcijai, o dabartinis-tik vykdė tuos projektus.

 8. Gyventoja parašė:

  Tokia problema yra ir Tirkšlių gatvėje, vandentekio šulnelis jau pusmetris įkritęs, mašinų srautas didžiulis, kai didelės mašinos važiuoja tai visos gatvelės namai sudreba. Bet visiems vienodai, seniūnas kažkiek dirbo kol kojas apšilo, o dabar jam viskas vienodai, svarbu atlyginimą pasididino ir sėdi ramus.

 9. Vardas (privalomas) parašė:

  Silu gatve vaiksto vaikai i mokykla, apsvietimo nera , kelias baisus.. prasyk neprases to senuno, tegu muzoli savo augin

 10. bbb parašė:

  Jei ne sis seniunas tai neturetumet nieko kas yra dabar vieksniuose…aplinka sutvarkyta ir t.t maziau skuskites…ar daug padare pries tai buves seniunas???

 11. Rimts kiskis parašė:

  Malonu kai sugeba estradoj delioti zenklus … neprotingai visiskai elgiasi su pinigeliais :) gaila :)

 12. Teisuolis parašė:

  Nėra ne tik apšvietimo, bet ir pėsčiųjų tako, taupoma yra žmonių saugumu, šiuo atvėjų žmonių sveikata ar net gyvybė yra menkavertė palyginus su pinigais. Mažinti biudžeto išlaidas galima ir kitais būdas, bet matomai tai yra paprasčiausias būdas iki tol, kol žmonės pradės kelti „bangas“, o tada jau bus per vėlu kažką keisti, nes kris galvos ir degs užpakaliai :)

 13. Tiesa parašė:

  valdzios reikia rimptesnes zmoniu saugumas jiem isvis dzin yra Nei sviesu Nk Nera vakare baisu iseit mazesniuose kaimuose pastovei sviesu yra o ce Nk svarbu seniuno hata apsviesta

 14. qwerty parašė:

  greičio kontrolės fotokameros – gera mintis :)

 15. Baisiau nebūna parašė:

  … ar bent kiek įsivaizduojate, kaip reikia pėsčiomis grįžti nuo pagrindinio kelio (plento) ar nueiti iki autobusų stotelės, kai nėra apšvietimo nei vakare, nei naktį.

 16. to qwerty parašė:

  Tačiau reikia kažką daryt, arba tegu kamerą stato, nes tikrai laksto nežmoniškais greičiais.
  O seniūnijos pasiteisinimas dėl apšvietimo tik vienas-nebėra lėšų. Visad užtekdavo, o dabar jau nebeliko. Tai gal ūkiškiau reiktų tvarkytis?

 17. qwerty parašė:

  Pervažiuojant kalnelius bus didesnis triukšmas nei tuos kanalizacijos dangčius……..

 18. viekšniškis parašė:

  Gal Santarvė pasidomėtų, kodėl vakare ir naktį miestelis neapšviestas, o tai į paprastų žmonių paklausimus seniūnija nekreipia dėmesio.

 19. Komentatorius parašė:

  Taip, naktį yra tas laikas, kada per miestelį važinėja sunkvežimiai.

 20. taip parašė:

  Ne tik šioje vietoje, bet ir tarp Papilės ir Dariaus ir S. Girėno gatvių susikirtimu, ten išvis baisi, reikia apvažiuot net išlendant pilnai į kitą kelio pusę. Problema žinoma, bet nieko nesiimama, ją tvarkant. O kalneliai tikrai nepamaišytų, lekia nežmoniškais greičiais turbūt ir visu 100 km/h paspaudžia, ypač kai sutemsta. Gatvių apšvietimo nėra, lekia kaip bepročiai, tai tik vienas žingsnis iki nelaimės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto