Viekšniuose degė ūkinis pastatas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienio popietę Viekšniuose kilo gaisras ūkiniame pastate.

Kaip informavo Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, pranešimas apie gaisrą miestelio Vytauto gatvėje gautas apie pusę trijų po pietų. Kai pirmieji ugniagesių gelbėtojų ekipažai atvyko į įvykio vietą, pastatas degė atvira liepsna. Gaisras lokalizuotas apie penkioliktą valandą.
„Nudegė pastato stogas, išdegė pastato vidus. Ugnis pastebėta per vėlai. Pirminiais duomenimis, prieš gaisrą gyvenamajame name dingo elektra, kai gyventojai išėjo į lauką patikrinti priežasties, tada ir pastebėjo, kad iš ūkinio pastato jau verčiasi liepsnos. Gaisro priežastis šiuo metu tiriame“, – sakė Mažeikių valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistas Vaclovas Česnauskas.

4 Atsakymai į “Viekšniuose degė ūkinis pastatas”

 1. padykėlis parašė:

  O kokiu numeriu galima pasikviesti „plaštakių“ į namus?

 2. Salomėja parašė:

  Mane prašė pasakyti asmens kodą. Gal greitai ir banko sąskaitos numerio pareikalaus?

 3. Valentinas parašė:

  Kada baigsis tie košmarai su telefonu 112? Kai paskambinau kažkokia froilin mane pradėjo klausinėti, ar vedęs, ar turiu vaikų, kur mokosi, ar vartoju alkoholį, ar saikingai vartoju, kokių firmų mėgstu. Galų gale paklausė, ar nejuokauju , ar tikrai kas nors dega.

 4. Viekšniškis parašė:

  Gaisrininkas teigia ,kad pastatas sudegė,nes ugnis pastebėta per vėlai. Tik pasirodžius dūmams buvo paskambinta i 112. Atsiliepusi panelė ilgai klausinėjo ar dega kaime ar mieste,ar namas medinis,kiek aukštų ar name yra žmonių… Pirmieji atvažiavo Viekšniškiai,kai pastatas jau buvo apimtas ugnies. O kol pasirodė Mažeikiškiai ,ne ką ir beliko gesinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto