Viekšniuose įsitvirtino badmintonas

„Viekšnių badmintono turnyras 2024“ subūrė daugiau kaip trisdešimt dalyvių, tarp jų – ir svečiai iš Indijos. Nuotr. iš organizatorių archyvo

Mažeikių rajone jau septyniolika metų badmintoną kultivuojantys viekšniškiai pirmą kartą surengė „Viekšnių badmintono turnyrą 2024“, kuriame varžėsi ir atstovai iš Indijos.

});

Suskirstė į dvi grupes

Į pirmą kartą viekšniškių surengtą turnyrą susirinko apie trisdešimt šios sporto šakos atstovų iš Viekšnių ir Mažeikių. Sužinoję apie šį turnyrą norą jame dalyvauti pareiškė ir Indijos piliečiai, šiuo metu atliekantys remonto darbus naftos perdirbimo gamykloje.

„Mūsų šalyje badmintonas negali varžytis su krepšiniu ar futbolu, o štai Pietų Azijos šalyse, tarp jų ir Indijoje, badmintonas itin populiarus.

Šį kartą rengėme dvejetų varžybas, kuriose iš pradžių žaidėjus suskirstėme į jau pažengusius badmintone ir dar tik žengiančius pirmuosius žingsnius. Pirmoje turnyro dalyje pastarieji burtų keliu galėjo iš stipriųjų...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto