Viekšniuose – naktiniai vagišių išpuoliai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Naktį iš antradienio į trečiadienį Viekšniuose buvo laužiamasi į penkias miestelyje esančias įstaigas, parduotuves.
Pareigūnai ramina gyventojus: įtariamieji šiais įsilaužimais yra sulaikyti.

Brovėsi į patalpas

Trečiadienį, nuo pat ankstyvo ryto, policijos pareigūnai dirbo Viekšniuose – į rajono policijos komisariatą vienas po kito pradėjo plaukti pranešimai apie miestelio centre įvykusius vandalizmo ir vagysčių atvejus.
Pusę dviejų nakties suveikė Viekšnių vaistinės muziejaus pastate įrengta signalizacija. Kaip vėliau nustatyta, buvo sugadinta verandos durų įleidžiama spyna – taip mėginta patekti į patalpų vidų.
Pusę septynių ryto pastebėta, kad, atidarius plastikinį langą, asmenys pateko į Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus valgyklos patalpas, iš kur pavogė 50 eurų, sugadino ten buvusius maisto produktus bei buitinę chemiją.
Kiek vėliau pastebėti ir kiti vagišių pėdsakai: išlaužtos bažnyčios zakristijos patalpų medinės durys, patekta į bažnyčią ir pavogtas raktas; išlaužtos vienos miestelio parduotuvės lauko durys, bet nepavyko išlaužti kitų; bandyta atrakinti bei išlaužti ir kitos – individualiai įmonei priklausančios parduotuvės duris, kai to padaryti nepavyko, – pro išdaužtą langą patekta į patalpas ir sugadintas ten buvęs aparatas.

Įtariamieji sulaikyti

Viekšnių seniūnas Kornėlijus Kryžius „Santarvei“ sakė: „Viekšniuose kriminogeninė padėtis tikrai nėra prasta. Ji – kaip ir panašiuose šalies ar rajono miesteliuose. Paprasčiausiai šiuos nakties įvykius vertinu kaip jaunimo neturėjimo ką veikti ir noro pasirodyti prieš draugus išdavą“.
Seniūno nuomone, visi atvejai nepanašūs į „rimtų“ vagių darbą.
„Pažiūrėkite, į kokius objektus buvo nusitaikyta – vaistinės muziejų, bažnyčią, neveikiančią veterinarijos vaistinę, kur tikrai nėra didelių materialinių vertybių.
Manau, tai paprasčiausia chuliganizmo apraiška – tokiu būdu trečiadienio naktį „laisvalaikį“ leido jaunimo grupė. Tai tikrai nėra masinis reiškinys, juolab kad policijos pareigūnai įtariamuosius sulaikė“, – kalbėjo miestelio seniūnas.
Kaip informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas, viekšniškius galima nuraminti – yra sulaikyti trys įtariamieji, jau anksčiau patekę į policijos akiratį, pradėti penki tyrimai dėl vagysčių, įsibraunant į patalpas.
Už tokią nusikalstamą veiką gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto