Viekšniuose startavo kūrybiškumą skatinantis projektas

Viekšniuose šiandien prasidėjo ir iki ketvirtadienio tęsis Inesos ir Martyno Stankų sugalvotas bei įgyvendinamas projektas „Kūryba. Tai?“
Keturias vasaros dienas projekto dalyviai gilinsis į fotografiją, juvelyriką, floristiką, kūrybinį ir haiku rašymą, tapybą.
Telšiuose jie aplankys menininkę Giedrę Slavinskienę ir dalyvaus jos rengiamoje edukacijoje.

Projektas „Kūryba. Tai?“ Viekšniuose vyko ir praėjusią vasarą. Šiemet kūrybiškumą skatinančiose veiklose laukiami įvairaus amžiaus viekšniškiai ir miesto svečiai, norintys ne tik daugiau sužinoti apie įvairius kūrybos žanrus, amatus, bet ir patys juos išbandyti.

Pasak projekto koordinatorės I. Stankienės, kai ji su šeima, kuriai nesvetimas menas, prieš penkerius metus atsikėlė gyventi į Viekšnius, natūraliai kilo klausimas: o kas mažo miestelio gyventojams yra kūryba, kur jie ją mato, kaip jaučia.

Ilgainiui kilo idėja įgyvendinti projektą, kuris padėtų supažindinti žmones su kūryba ir kūrybiškumu, veiklomis, stimuliuojančiomis kurti įvairiomis formomis ir raiškos priemonėmis.

Nuotr. iš feisbuko paskyros „Viekšnių Kraštas“

6 Atsakymai į “Viekšniuose startavo kūrybiškumą skatinantis projektas”

 1. Pagarba parašė:

  Pagarba kūrybingai Viekšnių bendruomenei.

 2. Prie to parašė:

  Ne prie ko. Kiekvienas norintis gali užsiregistruoti ir dalyvauti projekto veiklose. Nesuprantu, ko čia pavydėti ir burbėti. Gal kai tamsta ten nueitum irgi kas nors sakytų: prie ko čia tas amžinai viskuo besipiktinantis atėjo :)

  1. Vieksniskis parašė:

   Rado ko pavydėti, begt nuo tokios bambeklės senės reikia, nuolat jai viskas blogai,vienintelė anot jos viską sugebanti – visažinė pletkininkė,delto plastininos ir vengia Viekšnių žmonės

   1. Nesupratau parašė:

    “ neįžlibinu“ nuotraukoje Plastininos, prie ko ji?

    1. GERS parašė:

     Sedi antra iš kairės

 3. Kaimynas parašė:

  Prie ko ta plastinina,vėl savo trigrašį kiš kur nereik

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto