Viekšniuose užpultas parapijos klebonas

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Į antradienio popietę Viekšniuose įvykusį apiplėšimą sureagavo beveik visi miestelio gyventojai – užpuolikų sumuštas ir apiplėštas Viekšnių Šv. Jono Krikštytojo parapijos klebonas.

Dalį grobio pametė

Apiplėšimas Viekšniuose, Bažnyčios gatvėje, buvo įvykdytas likus dvidešimčiai minučių iki ketvirtos valandos po pietų. Pasak klebono Kęstučio Zybarto, jau temo, kai į duris kažkas paskambino. Nieko blogo negalvodamas kunigas jas atidarė.
Į namus įsiveržė trys vyriškiai, kurie veidą slėpė po kaukėmis. Jie iš karto pareikalavo pinigų ir kelis kartus smogė kunigui į veidą.
Kadangi seifas yra sujungtas su saugos tarnyba, suveikė signalizacija, tad nusikaltėliams teko sprukti. Užpuolikai nieko daugiau pavogti nespėjo, jų grobis buvo tik du mobiliojo ryšio telefonai, vieną iš kurių, matyt, per skubėjimą pametė.
Įtariama, kad taikinį prie miestelio bažnyčios esančioje gatvėje plėšikai pasirinko neatsitiktinai – gatvelė rami, šalia gyvenamojo namo – tik apleistas pastatas, kaimynai įsikūrę tolokai, kitoje gatvės pusėje – laidojimo namai ir biblioteka.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Viekšniuose užpultas parapijos klebonas”

 1. apas parašė:

  Aš jau būdamas senas pamiršau apie tos močiutės nužudymą,todėl neteisingai apie dabartinį įvyki parašiau.Atsiprašau.

 2. Būdavo visko parašė:

  Tarybiniais laikais irgi būdavo visko – už dviejų namų nuo klebonijos tarybiniais laikais buvo nužudyta ten gyvenanti močiutė, dėl kelių rublių, taigi visada visais laikais visko yra…

 3. apas parašė:

  Tarybiniais laikais tokių nesąmonių nebūdavo Viekšniuose.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  ne dievulis neapsaugojo

 5. PANAŠUS BRAIŽAS parašė:

  siūlyčiau pasidomėt tyrėjus:
  Vakar į senolių namus Akmenėje įsibrovė kaukėti asmenys, kurie pagrobė poros santaupas.

  Rugpjūčio 10 dieną, apie 21 valandą Akmenėje, Kaštonų gatvėje, 83-ejų metų vyrui atidarius gyvenamojo namo duris, įsibrovė du kaukėti jaunuoliai, kurie jį ir jo bendraamžę sutuoktinę pargriovė ant grindų bei iš virtuvės pagrobė dvi metalines dėžutes, kuriose buvo apie 520 eurų.

  Įtariamasis devyniolikmetis uždarytas į areštinę.

 6. Lina parašė:

  Nieko Švento nebėra…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*