Vieni politikai Tarybą paliko, kiti – sugrįžo

Vytautas Mažeikis ir Martynas Matkevičius. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Tarybos mandato atsisakė socialdemokratai Vygandas Povilas Ostrauskis ir Algimantas Čepys. Nuo gegužės 5 dienos mero potvarkiu jie pradėjo eiti etatinių mero patarėjų pareigas. (Praėjusią kadenciją V. P. Ostrauskis merui patarinėjo visuomeniniais pagrindais.)
Mero patarėjais tapusius politikus Taryboje pakeitė socialdemokratų sąrašo kandidatai Vytautas Mažeikis ir Martynas Matkevičius, joje dirbę praėjusią kadenciją.
Naujų Tarybos narių priesaiką penktadienį vykusiame Tarybos posėdyje priėmė jame dalyvavusi Vyriausiosios rinkimų komisijos atstovė Živilė Verbylaitė.
M. Matkevičius dirba UAB „Mažeikių šilumos tinklai“, šiuo metu eina Materialinio-techninio aprūpinimo tarnybos vadovo pareigas, o V. Mažeikis – UAB „Mažeikių vandenys“ direktoriaus pavaduotojas plėtrai.

7 Atsakymai į “Vieni politikai Tarybą paliko, kiti – sugrįžo”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  Net veidai perkrypo iš džiaugsmo,dirbtI nereikės,pinigai byrės.x

 2. Tauragiškiai parašė:

  2015 m. gegužės 31 d.(sekmadienis)Tauragėje, Bažnyčios g.(prie Bažnyčios) vyko Tauragės miesto šventė „Tauro ragas 2015) O Bažnyčioje prie Altoriaus veržėsi buvę komunystai (komunystų partija Pasaulyje pripažinta nusikalstama) LKP CK Tauragės RK Lauksargių sovhozo komunystų partijos sekretorius PRANAS PETROŠIUS ir jo vaikas DARIUS PETROŠIUS ir verkšleno -prašė Telšių Vyskupijos Vyskupo Jono Borutos, kad Tauragės kunigą ALVYDĄ BRIDIKĮ paliktu Tauragėje. Kol Tauragės valdžioje dirbantys nusikaltėlis PRANAS PETROŠIUS maldavo Vyskupo, buvo atsisukes tik į žmones, pats plojo ir reikliai prižiūrėjo kad visi plotume. Gerai dar kad Vyskupas prie Altoriaus stovėjo, tie buvę komunystiniai velniai gal ir ant Altoriaus norėjo užlipti?

 3. gal parašė:

  maziau dirbt reiketu,vienam is ju matosi net veidelis nuo darbo patines.

 4. jo parašė:

  labai pavarges atrodo vienas is tarybos nariu, kam tiek daug sportuoti, priestai gyresi kad kasdien sportoja galetu pasigirti pasiekimais

 5. to vija parašė:

  Romualdas Paradnikas yra kūdikis palyginus su Vygando Ostrauskio ir Algimanto Čepio amžiumi

 6. vija parašė:

  Nesuprantu visiškai. Romaldą Paradniką atleido iš administracijos direktoriaus pavaduotojo ryšium su pensiniu amžiumi, o Vygantas Ostrauskis taip pat gi pensinio amžiaus???????

 7. Tuoms parašė:

  Kas čia per LSDp šūdmasionių iš Mažeikių vandenų ženklas po žiedą ant kiekvienos rankos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto