Vieni susitarė, kiti streikuoja toliau

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) pasirašė sutartį su keturiomis iš penkių švietimo profesinių sąjungų. Susitarta, kad 2024 m. didės pedagogų atlyginimai, numatyta ilgalaikė jų augimo perspektyva.

});

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinei sąjungai (LŠDPS) priklausantys mokytojai vis dar streikuoja – jų streikas tęsiasi jau daugiau nei savaitę.

Apie dvidešimt mokytojų, priklausančių LŠDPS, streikuoja ir Mažeikių Gabijos gimnazijoje. Šią savaitę turėtų paaiškėti, ar profsąjunga ir pedagogai toliau tęs streiką.

Pasirašė sutartį

Keturios iš penkių (Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga, Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga „Solidarumas“, Lietuvos aukštųjų mokyklų profesinių sąjungų susivienijimas, Lietuvos profesinė sąjunga „Sandrauga“) švietimo profesinių sąjungų pasirašė atnaujintą Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinę sutartį su ŠMSM.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto