Vieniems – per karšta, kitiems – per šalta?

Kol kas tik naujuose ir renovuotuose būstuose gyvenantys mažeikiškiai turi galimybę reguliuotis šildymą
pagal savo individualius poreikius. Nuotr. iš lrv.lt tinklalapio

Šią savaitę mažeikiškius pasieks pirmosios sąskaitos už šio sezono būsto šildymą. Nors spalio pabaigos ir lapkričio orai iki šiol mus lepino, gyventojai nerimauja, kad sąskaitos būsiančios gerokai didesnės nei praėjusiais metais. Be to, žmonės piktinasi, kad, nepaisant pliusinės lauko temperatūros, butuose „pleška“ radiatoriai, temperatūra siekia 23–24 laipsnius šilumos, todėl tenka gyventi atsidarius langus.

});

Mažeikiškiai įtaria, kad šilumininkai, šitaip šildydami daugiabučius namus, siekia padidinti pajamas ir pelną. Pastarieji teigia esą nieko dėti, nes šilumos padavimą į butus reguliuoja daugiabučių namų šilumos punktų prižiūrėtojai, kuriems už tai gyventojai moka nustatytą mokestį. Kilus problemoms, gyventojai turi kreiptis į juos.

Sulaukė skundų

„Santarvės“ redakciją pasiekė nepatenkintų mažeikiškių skambučiai. Žmonės skundėsi, kad, lauke esant pliusinei temperatūrai,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto