Viešai skelbiamos produktų kainos padės išsirinkti prekybos tinklą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo šių metų pradžios specialiame tinklalapyje www.produktukainos.lt pradėta viešai skelbti oficiali informacija apie svarbiausių maisto produktų kainas, taikomas didžiuosiuose prekybos tinkluose „Maxima“, „Iki“, „Norfa“, „Rimi“ ir „Lidl“. Anksčiau buvo viešinamos apibendrintos gaminių kainos, nenurodant konkretaus prekybos tinklo kainų.

Viešai skelbiamos dvidešimties pavadinimų mėsos, pieno gaminių, kiaušinių, aliejaus ir riebalų, įvairių daržovių, duonos ir grūdų produktų kainos, pateikiamas savaitės pokytis.
Pagal patvirtintą metodiką, prekybos tinklų parduotuvėse esančias kainas fiksuoja ir skelbia valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras.
Pateikta informacija byloja, kad paskutinę gruodžio savaitę labiausiai skyrėsi fermentinio sūrio, grietinės ir sviesto kainos.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Viešai skelbiamos produktų kainos padės išsirinkti prekybos tinklą”

  1. B. parašė:

    Pirkėjui. Nueik į „Norfą“ nuo 8 iki 10 ryto arba nuo 8 iki 10 vakaro ir su nuolaidų kortele nusipirksi. Dar geriau penktadieniais, kai jau galioja ir savaitgalio akcijos.

  2. Pirkėjas parašė:

    Tai kad nesamones skelbia tame puslapyje. Kur jūs radot pieno kainą 0,39e? Arba aliejus rapsų…maximoj buvo 2,73e su akcija, o tame puslapyje 1,19e…Niekinis puslapis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto