Viešieji pirkimai: vienas iš vieno?

Mokestį už atliekų tvarkymą daugiabučių namų gyventojai „Telšių regiono atliekų tvarkymo centro“ sprendimu gali sumokėti tik „Mažeikių butų ūkio“ kasose. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

„Telšių regiono atliekų tvarkymo centras“ rinkliavai iš daugiabučių namų gyventojų surinkti ir sąskaitoms platinti pasirinko UAB „Mažeikių butų ūkis“.
Per penkiasdešimt daugiabučių namų administruojanti įmonė UAB „Tavo pastogė“ kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą dėl galimo Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimo.
Įmonės manymu, šios funkcijos priklauso ir „Tavo pastogei“ – atitinkamai pagal administruojamus namus.

Pasirašyta nauja sutartis

Visai neseniai, vasario 3 d., tarp „Telšių regiono atliekų tvarkymo centro“ (toliau – TRATC) ir „Mažeikių butų ūkio“ buvo sudaryta sutartis vienerių metų laikotarpiui. Pagal ją, rinkliava ne tik surenkama ir gauti pinigai periodiškai pervedami rinkliavos administratoriui, bet ir tvarkomi duomenys, išvedami likučiai, teikiama informacija rinkliavos administratoriui ir t. t. Visa tai numatyta atlygintinėje sutartyje, kurios sąlygos, anot įmonės vadovo Vidmando Stonkaus, konfidencialios.
„Paslaugas rinkliavos administratoriui mes teikiame jau daug metų, mūsų paslaugos tenkina užsakovą, tad buvome pakviesti pateikti savo pasiūlymą tolimesniam laikotarpiui“, – naujos sutarties atsiradimo aplinkybes komentavo direktorius.

Kita įmonė – ignoruojama?

Tokias paslaugas bent savo administruojantiems namams norėtų teikti ir UAB „Tavo pastogė“. Jos  vadovas Antanas Naujokas „Santarvei“ sakė, kad įmonė ne kartą kreipėsi į TRATC.
„Rašėme raštus, siūlėme sudaryti sutartį dėl sąskaitų teikimo mūsų administruojamiems namas. Taip pat dėl įmokų surinkimo. Nurodėme daugiabučių namų administravimo nuostatų atitinkamus punktus. Tačiau atsakymo sulaukėme tik į paskutinį vasario mėnesio raštą“, – sakė A. Naujokas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

13 Atsakymų į “Viešieji pirkimai: vienas iš vieno?”

 1. to gerietis parašė:

  O tamsta ar ne ponas Naujokas būsite, kad reakcija tokia perdėtai skausminga? :-) Visur papirkimai vaidenasi :-)

 2. gerietis parašė:

  Tai kad blogiečių ieškot nereikia – yra vienintelis Laisvės gatvėje ir visiems puikiai žinomas! :) Čia jo apmokami rašytojai ir kurpia purvasklaidinius-konvulsinius komentarus.

 3. to To "as" parašė:

  Man būtų maloniau, kad „Tavo pastogės“ direktorius dirbtų savo darbą ir rūpintųsi administruojamais namais bei jų gyventojais, o ne visą savo energiją skirtų „blogiečių“ paieškoms, skundams bei teismams.

 4. klaunui pasivadinusiam tu "as" parašė:

  Lohas persimiegojai per daug tokiam prieš kiaules ir tekovot :)

 5. To "as" parašė:

  Matot, tamstai, turbūt, būtų patogiau, kad Tavo pastogės direktorius nuolankiai tarnautų MBŪ ir ranką Stonkui bučiuotų, o ne kovotų? Tai prisiminkit, kad Tavo pastogė ne Krymas, o savivaldybė – jau ne Kremlius. Naujokas laimėjo prieš danų invaziją, ateina laikas ir MBŪ savivalės galui.

 6. as parašė:

  Įdomu kada „Tavo pastogės“ vadovas dirba? Juk nuolat užimtas skundų rašinėjimų ir teismais. Beje, teismo išlaidas pralošus bylas (kurias šitas ponas nuolat pralošia) tenka mokėti iš bendrovės, t.y. iš vartotojų kišenės. Ar ilgai trauksit, juk administruojamų namų tik 50?

 7. to LTD parašė:

  O tai, kad straipsnis yra su rubrika „Reklama“ pražiūrėjai? Akiniai per silpni? :-)

 8. Mažeikiečiui parašė:

  Na, gerbiamasis, kaip tai socdemai nieko nepadarė? Paskaitykit jų partijos ataskaitą agitaciniuose lankstinukuose ką jie nuveikė per 4 metus (citata iš lankstinuko):
  Sutvarkyta Žemaitijos gatvė
  Melioratorių parkelis
  Juodpelkio parkas
  Naftininkų gatvė
  Laisvės gatvė
  Renovuoti 39 daugiabučiai namai
  Pastatyta naftos gamykla…

 9. to skaitytojui parašė:

  …reikia dėkoti Santarvei,kad rašo apie Mažeikių butų ūkį ir UAB Admiturą,seniai reikėjo viešumo apie šias įstaigas ir jų vadovų savivaliavimą,o UAB Tavo pastogę naikina pati savivaldybė būdama akcininke,va čia tai viešas klausimas kodėl taip vyksta? Mieli Santarvės žurnalistai,sėkmės Jums.

 10. Mažeikietis parašė:

  Nebalsuosiu uz socdemus.Ju valdomos imones dirba neukiskai.Tiek Traakinis tiek Juurkus tiek dabartinis meras nieko miestui gero nenuveike.Geras mokytojas daugiau valstybei naudos atnesa nei tie trys viename.

 11. to vartotojui parašė:

  matos, kad netoli latvijos gyveni, kad sentimais skaiciuoji :)

 12. vartotojas parašė:

  Jeigu ,,butu ukis“ butu nusisavines ,,tavo pastoge“ 2011 kaip jau tikejosi ponas stonkus, tai uz rinklevu surinkima gyventojam butu teke moketi ne po 0,29eur centimus, o po 0,60 eur, centimus.
  Sekmes tavo pastogei ; valant birokratija :)

 13. Skaitytojas parašė:

  Aš vis skaitydamas tokius straipsnius niekaip nesuvokiu to pastogės na jei ji galima pavadinti vadovo pozicijos.visda kniaukia, skundžiasi kaip visi ji skriaudžia, o kaip jis ale sventasis matai. Matosi vėl kad tai uzsakomasis straipsnis, vien apjuodinti kitus žmones. Klausimas santarvei ar jūs nebeturit daugiau ką rašyti apart tokius niekam vertus straipsnius. ima darytis nuomone, kad gali galioti posakis ranka ranka plauna.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto