Vietoj automobilio – 400 eurų nuostolis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Bandymas įsigyti automobilį mažeikiškiui baigėsi nuostolingai – menamam pardavėjui pervedęs avansą būsimasis automobilio savininkas liko be mašinos ir be pinigų.

Mažeikiškiams policininkams pareiškimą pateikęs 52-ejų metų vyras teigė, kad už sutartą pirkti automobilį „VW Passat“ pardavėjui į banko sąskaitą pervedė keturis šimtus eurų. Trečiadienį mažeikiškis nuvyko į Raseinius atsiimti sutartos transporto priemonės, tačiau šiame mieste nerado nei pardavėjo, nei automobilio. Tuomet ir suprato, kad yra apgautas.
Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo. Tokio pobūdžio nusikaltimų per du mėnesius mūsų rajone buvo užfiksuota 11, pernai jų tuo pačiu laikotarpiu buvo trimis daugiau.
„Kiekvienas žmogus, kuris renkasi tokį sandėrį, privalo pats apsispręsti – ar pervesti avansu tokią sumą, ar rinktis kitą prekės pirkimo būdą. Rizika šiuo atveju yra didžiulė – gali negauti norimos prekės, arba ją gauti ne tokią, kokios nori. Kad nepatirtų nuostolių, pirkėjas turi sutarti – pinigus  sumokės tik sandoriui įvykus“, – sakė rajono kriminalinės policijos skyriaus laikinasis vadovas Arūnas Bubliauskas.

3 Atsakymai į “Vietoj automobilio – 400 eurų nuostolis”

  1. parašė:

    pažistu.na ir kas?

  2. Gal parašė:

    Ar,kas pažystat aferista Tada Motuza iš viekšniu?:-D

  3. Andrens parašė:

    Kazkaip keista kad nesuranda kaltininko. Juk saskaita turi seimininka, t.y. visi duomenys yra. Na nebent ant kokio benamo saskaita atidaryta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto