Vietoj kompiuterio – tuščia dėžutė

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, kai pasisavinamas nedidelės vertės turtas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį į policijos pareigūnus dėl apgavystės internetinėje erdvėje kreipėsi 26-erių metų Pavasario gatvės gyventojas.

Naršydamas internetiniame portale mainyk.lt mažeikiškis aptiko skelbimą, kad parduodamas PSP žaidimų kompiuteris. Susisiekęs su pardavėju, kuris prisistatė Dainiaus vardu, sutarė dėl kainos ir dėl kompiuterio parsiuntimo būdo.
Vaikinas minėtam Dainiui pervedė šimtą septyniasdešimt litų ir pirmadienio popietę atvyko į senamiestyje esantį pašto skyrių atsiimti siuntos. Pašto skyriuje mažeikiškio laukė nusivylimas – atplėšus siuntą, joje rasta tik tuščia kartoninė dėžutė.
Rajono Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, kai pasisavinamas nedidelės vertės turtas, tai laikoma baudžiamuoju nusižengimu. Pareigūnai bando nustatyti Dainiaus asmenybę ir aiškinasi, ar tai buvo iš anksto apgalvota apgaulė, ar aplaidumas.

3 Atsakymai į “Vietoj kompiuterio – tuščia dėžutė”

  1. tom parašė:

    Na tai juk tuos pinigus pervede i saskaita, tai visi duomenys kam pervede yra, tai dabar lai iesko to kuriam pervede pinigus.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Nepasisekė žmogui, bet iš dalies: nuo žioplumo vaistų nėra. Žiniasklaida dažnai įspėja neužkibti ant sukčių kabliuko. Juolab, kad čia tie mainai įvyko tarp fizinių asmenų. Tai dabar jau turbūt – gaudyk vėją laukuos.

  3. Ramis parašė:

    Juk apgavo ne visiskai, atsiunte,, brangiai“ kainuojancia dezute

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto