Vietos neįgaliųjų automobiliams numatytos įstatymais

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Laisvės gatvės atkarpoje nuo Viešosios bibliotekos iki rajono Savivaldybės pastato šiuo metu yra įrengtos 45 automobilių stovėjimo vietos, iš kurių dešimt skirta neįgaliesiems, V. Burbos gatvėje iš 52 vietų – neigaliesiems skirtos aštuonios. Kai kurių vairuotojų teigimu, tokių vietų yra per daug.

Papiktino vietų gausa

Redakciją pasiekė pasipiktinusio mažeikiškio skundas, kad pagal pagrindinėje senamiesčio gatvėje įrengtas automobilių stovėjimo aikšteles atrodo, jog mūsų mieste didžiąją dalį automobilininkų sudaro žmonės su negalia.
„Pažiūrėkite Laisvės gatvėje – stovėjimo vietos pilnutėlės, tuo tarpu pabandyk užimti neįgaliojo ženklu pažymėtą vietą, iš karto gausi baudą. O jos neretai yra tuščios.
Dabar vyksta Naftininkų gatvės rekonstrukcija, vėl bus įrengiamos automobilių stovėjimo vietos ir vėl nemaža dalis jų bus skirta neįgaliesiems. Sutinku, kad jų reikia, bet ar tiek daug?“ – replikavo vyras.

Nustatyta reglamentu

„Santarvė“ išsiaiškino, kad mažeikiškių vairuotojų replikos, jog neįgaliųjų automobilių stovėjimo vietų senamiestyje yra per daug, atsimuša į Seimo patvirtintus statybinius reikalavimus.

Apie tai, kokie jie, skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Vietos neįgaliųjų automobiliams numatytos įstatymais”

  1. gd parašė:

    Na reikejo but labai kvailam kad skirt tiek pinigu gatves laisv .butb.ir taip sugebet padaryt kad padaryta tai siaurai vaziuot .stovintys skypai stovi .turi sustot praleist lyg butu kliuciu ruozas .ten gatves tik avarijom daryt.nubraizyt sonus nulauzt veidrodelius.baisu.

  2. neįgali parašė:

    Jeigu jums atrodo jog per daug vietų skirta neįgaliesiems, tai pasiimkite jų negalią ir suprasite, kad jos yra reikalingos, nes pvz. prie miesto seniūnijos dažnai šios vietos būna užimtos visiškai sveikų ir labai prašmatnių automobilių

  3. Ne čia problema parašė:

    Kvailystė yra ne vietos, skirto neįgaliųjų automobiliams, o stovėjimo vietų toks įrengimas, kokį matome Laisvės ir Burbos gatvėse – lygiagrečiai važiuojamai gatvės daliai, kai pastatytas automobilis dažnai netelpa, jo kampas išlenda ir trukdo važiuojantiems. Būtina įrengti automobilių statymo vietas kampu, kaip Mindaugo gatvėje nuo EDZARO iki sankryžos su Basanavičiaus gatve.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto