„Vijurkas“ liko šalia prizininkų pakylos

Lemiamoje dvikovoje „Vijurko“ vyrams (iš kairės) Janiui Cyruliui, Tonetui Domeikai, Faustui Rozgai ir treneriui Raimondui Jackevičiui nepavyko įveikti Kelmės komandos. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių „Vijurko“ stalo tenisininkams nepavyko tapti šalies komandinių pirmenybių prizininkais – Vilniuje vykusiame lemiamame mače dėl bronzos apdovanojimų po atkaklios kovos jie nusileido sportininkams iš Kelmės.

Persvaros neišlaikė

Mačo pradžia mažeikiškiams nieko blogo nežadėjo: po dviejų Toneto Domeikos ir vienos Janio Cyrulio pergalės „Vijurkas“, kuriam dar atstovavo Faustas Rozga, pirmavo rezultatu 3:1.Turėtos persvaros komanda neišlaikė – rezultatu 3:5 pralaimėjo Kelmės STK „Topsas“ atstovams. Pažymėtina tai, kad Kelmės komandos gretose visas tris pergales iškovojo mūsų mieste išugdytas Valdas Martinkus.
Šalies komandinių pirmenybių nugalėtoju tapo Panevėžio „Montuotojas“, dvikovoje dėl pirmos antros vietos įveikęs Vilkaviškio „Rytas 1“ stalo tenisininkus.

Žais turnyro finale

Mažeikiškiai jau antrus metus iš eilės patenka tarp keturių stipriausių šalies komandų, antrus metus lieka ketvirti.
„Manau, kad tikrai buvome verti bent jau trečios vietos medalių, dėl pirmos antros vietos sunku varžytis su komandomis, kurių pagrindiniai žaidėjai yra stiprūs Rusijos sportininkai. Bet sportas yra sportas, šį kartą nepavyko. Nors pradėjome gerai, pritrūko tik sportinės Fortūnos šypsnio“, – „Santarvei“ sakė komandos treneris Raimondas Jackevičius.
Mažeikių stalo teniso komandoms sezonas baigėsi. „Vijurkas-2“ pirmojoje lygoje liko penktas, „Vijurkas-3“ antrosios lygos pogrupyje užėmė ketvirtą vietą ir nepateko į finalinį etapą, „Vijurkas-4“, kuris rungtyniavo ketvirtoje lygoje, savo pogrupyje liko ketvirtas ir taip pat nepateko į finalinį etapą.
Pasak trenerio, gegužės 12-ąją Vilniuje dar vyks Lietuvos stalo teniso federacijos taurės turnyro finalas, kuriame varžysis keturiuose etapuose geriausius rezultatus parodę 8 vyrai ir moterys. Tarp vyrų teisę startuoti iškovojo mažeikiškiai Tonetas ir Arnoldas Domeikos.

2 Atsakymai į “„Vijurkas“ liko šalia prizininkų pakylos”

  1. zemaitis :) parašė:

    kas tas stors? kebabines savininks? :)

  2. Mazeikiai parašė:

    Kas tas ,,ERELIS,, priekyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto