„Vijurkas“ – lyderių grupėje

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Keturios pergalės ir vienas pralaimėjimas – taip Lietuvos stalo teniso aukščiausios lygos komandiniame čempionate startavo Mažeikių „Vijurko“ stalo teniso komanda, kurios garbę gina Tonetas Domeika, Faustas Rozga ir Janis Cyrulis.

Antrasis pirmenybių turas vyko Jonavoje. Pirmosiose varžybose prieš Jonavos STK-2 mažeikiškiai buvo bepralaimį rezultatu 2:3, tačiau po trijų pergalių iš eilės nugalėjo rezultatu 5:3.
Antroje dvikovoje mūsų tenisininkai rezultatu 2:5 nusileido Jonavos stalo teniso klubo pirmajai ekipai, kurios garbę gynė Baltarusijos sportininkai, o trečioje turo kovoje po itin atkaklios kovos rezultatu 5:4 nugalėjo Kretingos „Salą“. Lemiamą tašką mūsų komandai pelnė legionierius iš Latvijos J. Cyrulis.
„Geresnio starto ir nesitikėjome – tarp dvylikos komandų pakilome į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Žinant, koks trumpas yra mūsų čempionatas, kai kiekvienas taškas yra aukso vertės, tai kelia optimizmą. Lapkričio 19-ąją mūsų tenisininkų laukia susitikimai su dviem Vilkaviškio „Ryto“ komandomis“, – sakė komandos treneris Raimondas Jackevičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto