„Vijurkas“ nusitaikė į medalius

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių stalo teniso klubo „Vijurkas“ vyrų komanda, pernai tapusi šalies komandinių pirmenybių čempione, ir šį sezoną žygiuoja pergalingai – sužaisti devyni susitikimai, iškovotos devynios pergalės.


Žengia be pralaimėjimų 

Paskutiniame ture „Vijurkas“, kurio garbę jau antrus metus iš eilės gina Marius Bučys, Matas Vilkas, Algirdas Sriubas ir Vilius Vasaris,  namuose rezultatais 5:1 ir 5:0 privertė pasiduoti dvi Vilkaviškio „Ryto“ komandas. Paskutiniame ture mūsiškių laukia dvi Kauno komandos, viena iš kurių – „STA-Topsas-NVLProjektai“ – taip pat kol kas nėra pralaimėjusi. 
„Šalies komandinėse pirmenybėse rungtyniauja dvylika komandų, po paskutiniojo turo ekipos pasidalys į du šešetukus, kurie tarpusavyje dar sužais po kartą ir tada dvi pirmąsias vietas užėmusios ekipos susitiks mače dėl šalies čempionų vardų. Jau aišku, kad mes patekome tarp pirmųjų šešių komandų, tad dabar tikslas – užimti pirmą arba antrą vietą ir kovoti finale“, – sakė komandos treneris Raimondas Jackevičius.


Laukia atsakingi startai 

Paskutinis pirmojo etapo turas vyks Kaune jau kitų metų sausį, o šiais metais mūsų stalo tenisininkams dar liko dvejos atsakingos varžybos. 
Gruodžio 21-ąją vyks paskutinis šiais metais Lietuvos stipriausių stalo tenisininkų, vaikinų ir merginų, turnyras „TOP-12“.Metų rezultatai lėmė, kad tarp stipriausių vaikinų žais du mažeikiškiai – Arnoldas Domeika ir Marius Bučys, o merginų grupėje atsarginės liko Ramunė Armonaitė ir Martyna Sidabraitė.
Kaip informavo R. Jackevičius, prieš pat Kalėdas vyks ir paskutinės šiais metais stalo tenisininkų varžybos – Mažeikių rajono stipriausiųjų stalo tenisininkų „TOP-12“, skirtas „Vijurko“ klubo veiklos dvidešimtmečiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto