„Vijurkas“ – šalies čempionas

Su šalies čempionų taure – „Vijurko“ vyrai (iš kairės) treneris Raimondas Jackevičius, Tonetas Domeika, Irmantas Daukontas ir Arnoldas Domeika. Nuotr. iš klubo archyvo

Po devynerių metų pertraukos „Vijurko“ vyrų komanda tapo šalies čempione, šį titulą iškovojusi po itin atkaklios kovos.

Lietuvos stalo teniso aukščiausios lygos komandinių pirmenybių finalo ketverto varžybos šeštadienį vyko Prienų sporto arenoje. Pirmoje dvikovoje dėl patekimo į finalą „Vijurko“ vyrų komanda, kuriai atstovavo Arnoldas ir Tonetas Domeikos bei Irmantas Daukontas, rezultatu 5:3 privertė pasiduoti Vilkaviškio „Rytas-2“ ekipą. Pažymėtina, kad abu broliai įveikė Latvijos čempioną Daniels Kogans, atstovaujantį Vilkaviškio klubui.

Lemiamoje dvikovoje dėl čempionų vardų mažeikiškiai po itin atkaklios kovos 5:3 privertė pasiduoti Vilkaviškio ekipą „Rytas-1“ ir tapo šalies čempionais.

„Vijurko“ merginų komanda, kuriai atstovavo Ramunė Tumėnienė, Amelija Nicytė ir Simona Rimkevičiūtė, liko ketvirta – pirmoje dvikovoje rezultatu 0:5 ji nusileido čempionėmis tapusioms Klaipėdos atstovėms, o dvikovoje dėl bronzos 2:5 pralaimėjo komandai „Raudona juoda“ iš Kauno.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “„Vijurkas“ – šalies čempionas”