„Vijurkas“ tęsia pergalių seriją

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Lietuvos stalo teniso aukščiausios lygos komandos Kelmėje sužaidė antro turo susitikimus. Šis turas ypač sėkmingas buvo Mažeikių „Vijurko“ vyrų ekipai.

Mažeikių „Vijurko“ vyrų ekipa: Tonetas ir Arnoldas Domeikos, Irmantas Daukontas ir Aleksandrs Maskojonoks – antrame ture iškovojo visas tris pergales vienodu rezultatu 4:0.

Mažeikiškiai nugalėjo Klaipėdos „Topsa.lt“, Kauno „Raudona juoda-1“ bei „Grigiškes-1“. „Vijurkas“ visuose penkiuose susitikimuose iškovojo pergales ir pirmauja tarp 12 stipriausių šalies komandų.

Moterų lygos dvyliktukas Kelmėje rungtyniavo diena vėliau, „Vijurko“ atstovės (Ramunė Tumėnienė, Simona Rimkevičiūtė ir Eglė Jankauskienė) rezultatais 4:0 ir 4:2 nugalėjo „Gargždų SC-2“ ir „Sostinės“ žaidėjas bei rezultatu 2:4 nusileido Kauno „Raudonai juodai“. Po penkių susitikimų mūsų ekipa yra patyrusi vienintelį pralaimėjimą.

Komandų vadovas Raimondas Jackevičius „Santarvei“ komentavo: „Žinant, kad kiekviena pergalė skaičiuosis ir antrame varžybų etape, manau, kad pirmasis etapas, kuris jau įpusėjo, yra sėkmingas. Turime visas galimybes patekti į stipriausiųjų šešetuką, kuris kovos dėl medalių.“

Komandiniame čempionate trečiasis turas bus žaidžiamas pirmąjį Naujųjų metų savaitgalį. Iki tol mažeikiškių laukia stipriausių šalies stalo tenisininkų asmeninės varžybos „Top 12“. Tradiciškai bus rengiamas ir rajono stipriausiųjų stalo tenisininkų turnyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto