„Vijurkas“ – vėl šalies čempionas!

„Vijurko“ ekipa: (iš kairės) treneris Raimondas Jackevičius, Marius Bučys, Matas Vilkas, Vilius Vasaris ir Algirdas Sriubas, jau trečius metus iš eilės tapo šalies čempionais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Mažeikiškiai stalo tenisininkai jau aštuntą kartą tapo Lietuvos stalo teniso komandinių pirmenybių čempionais.

Nepralaimėjo nė vieno susitikimo

Finalinis pirmenybių etapas vyko Joniškyje, kur susirinko keturios stipriausios šalies komandos. Kaip ir viso čempionato metu Mažeikių „Vijurko“ ekipa šiame ture neleido varžovams nė pagalvoti apie pergalę.
Kaune mažeikiškiai rezultatu 5:1 privertė pasiduoti bronzos medalių laimėtoją Kauno „Dorevi-JSO-STA-Topas“, o po to rezultatu 5:2 palaužė ir kitos Kauno ekipos „Ricoh-JSO-STA-Topas“, kuri iškovojo sidabro medalius, pasipriešinimą.
Šalies čempionų medaliais ir taure pasipuošė Marius Bučys, Algirdas Sriubas, Matas Vilkas ir Vilius Vasaris, juos treniruoja Raimondas Jackevičius.

Laukia tarptautinis turnyras

Šalies komandinės pirmenybės prasidėjo dar praėjusių metų spalį, pirmajame rate visos dvylika komandų  tarpusavyje sužaidė po kartą. Po to buvo išskirta šešių stipriausių komandų grupė, kuri dar kartą sužaidė tarpusavyje.
„Neprisimenu tokio rezultato, kad komanda per čempionatą nebūtų patyrusi pralaimėjimo kartėlio, o mums tai pavyko padaryti. Džiugu, kad dabartinė sudėtis gerai susižaidusi – tie patys sportininkai, iš kurių trys sportinę karjerą pradėjo mūsų mieste, šalies čempionais tapo jau antrus metus iš eilės“, – džiaugėsi pasiekimu treneris Raimondas Jackevičius.
Iš viso „Vijurko“ stalo tenisininkai jau aštuonis kartus yra tapę Lietuvos komandinių pirmenybių nugalėtojais, trejus pastaruosius metus jie niekam neužleidžia šalies čempionų titulo.
Treneris tikisi, kad gegužės pabaigoje Latvijoje vyks trijų Baltijos šalių ir Suomijos čempionų turnyras, kuriame mūsų šalies garbę gins mažeikiškiai.

2 Atsakymai į “„Vijurkas“ – vėl šalies čempionas!”

  1. kibis parašė:

    malaciai

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Šaunuolių šaunuoliai!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto