„Vijurkui“ – šalies čempionato bronzos apdovanojimai

Po ketverių metų pertraukos Mažeikių stalo teniso klubo „Vijurkas“ vyrų komanda iškovojo šalies čempionato medalius.
Tai paaiškėjo, kai buvo nuspręsta dėl karantino baigti 71-ųjų komandinių pirmenybių sezoną.

Užėmė trečiąją vietą

Dar balandžio viduryje Lietuvos stalo teniso asociacijos vykdomasis komitetas apklausos būdu nusprendė, jog, jeigu iki gegužės 1-osios karantinas nesibaigs, visų 2019–2020 metų lygų sezoną baigti, galutinės vietos turi būti išvestos pagal tą dieną esamus rezultatus.
Atėjus šiam terminui, nuspręsta sezoną užbaigti. Taurėmis, medaliais, diplomais bus apdovanotos visos komandos, kurios užėmė prizines vietas, bei tos, kurios šiomis vietomis dalijasi.
Minėtas nutarimas lėmė, kad šalies bronzos medalių laimėtojais tapo Mažeikių „Vijurko“ vyrų komanda, kurią sudarė Tonetas Domeika, Irmantas Daukontas ir Lukas Frejeris. Jie nusileido čempionu pripažintam Panevėžio „Montuotojui“ ir vicečempiono titulus pelniusiam Vilkaviškio „Rytui-1“.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.