Viktorina – Vietovardžių metams paminėti

Viktorina vyko Balėnų bibliotekoje. Elenos RimkuvienėS nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Balėnų filiale vyko viktorina vaikams, skirta Vietovardžių metams paminėti.
Renginio pradžioje mokiniai stebėjo skaidres apie mūsų krašto dvarus, piliakalnius, lankytinas vietas, apžiūrėjo bibliotekininkės Elenos Rimkuvienės parengtą parodėlę ,,Mažeikių kraštas‘‘, o viktorinos metu vaikai galėjo pasinaudoti ten esančiomis knygomis.
Viktoriną, kurioje varžėsi „Smalsučių“ ir „Gudručių“ komandos, sudarė trys turai. Pirmoji užduotis buvo kuo greičiau ir teisingiau atsakyti į pateiktus klausimus, naudojantis knygomis. Antroje viktorinos dalyje teko spręsti laiptažodį „Mūsų kaimo vietovardžiai“. O linksmiausia buvo trečioji užduotis – žaidimas „Pabaik patarlę“.
Bibliotekininkė Elena Rimkuvienė, pranešime apibūdindama renginį, pasidžiaugė, kad vaikai buvo aktyvūs, smalsūs, kūrybingi. Jos teigimu, šioje viktorinoje pralaimėjusiųjų nebuvo: kiekvienas gavo po saldų prizą. Vaikai smagiai bendraudami praturtino ir papildė žinias. Visi pritarė, kokie šmaikštuoliai buvo mūsų senoliai, jei savo gyvenamąsias vietoves įamžino žaismingais pavadinimais: Barabanas, Patogumas, Medaus giria. O įdomiausia vaikams buvo sužinoti, kad Balėnose galima rasti Korėją, Vietnamą, o atokiau – ir Arabiją.
Popietėje buvo apdovanota Viltė Jankauskaitė, kuri dalyvavo skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“ ir įvykdė visas užduotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto