Vilkaviškiečius džiugino orkestras „Griaustinis“ ir „Saulės“ šokėjos

Nuotraukoje – mūsų krašto orkestrantai ir šokėjai. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Šeštadienį Vilkaviškyje vyko trečiasis pučiamųjų orkestrų festivalis „Vilkaviškio dūdos“. Jame vilkaviškiečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę pasigėrėti geriausių šalies orkestrų koncertine programa ir išvysti per tris šimtus muzikantų ir šokėjų, atvykusių iš įvairių Lietuvos kampelių. Festivalyje Vilkaviškyje dalyvavo ir mūsų krašto atstovai.

Šiame festivalyje dalyvavo pirmąkart

Festivalyje koncertavo penki orkestrai: Lietuvos kariuomenės orkestras, Kauno miesto orkestras „Ąžuolynas“, Kybartų orkestras, Vilkaviškio miesto jaunimo orkestras ir Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos orkestras „Griaustinis“. Šventėje pasirodė ir Mažeikių moksleivių namų šokių studija „Saulė“.
„Griaustinio“ vadovo Kęstučio Dvaržeckio ir Vilkaviškio jaunimo pučiamųjų instrumentų orkestro vadovo Sauliaus Mickevičiaus draugystė ir nuoširdus bendradarbiavimas tęsiasi ne vienus metus, todėl pirmą kartą festivalyje dalyvavo orkestras iš Žemaitijos.

Dėkoja už pastangas bei krašto garsinimą

Pasak „Griaustinio“ vadovo K. Dvaržeckio, gražiu ir įsimintinu šventės akcentu tapo kompozitoriaus Kazio Daugėlos kūrinys „Sūduvos žali sodai“. Šis kūrinys buvo sukurtas specialiai šiam festivaliui.
Suvalkiečiai džiaugėsi „Griaustinio“ muzikantais ir „Saulės“ šokėjomis bei jų koncertine programa. O mūsų kraštiečių atlikti kūriniai „Žemaitiški žaidimai“ ir „Žemaitiškas šokis“ sužavėjo žiūrovus, kurie negailėjo mūsų muzikantams šiltų žodžių ir garsių plojimų.
Orkestro vadovas K. Dvaržeckis ir „Saulės“ šokių studijos vadovė Ramutė Plonienė nuoširdžiai dėkoja muzikantams ir šokėjoms už puikų pasirodymą bei Mažeikių krašto bei visos Žemaitijos garsinimą.
Loreta BUTKUTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto