Vilniaus maratone – mažeikiškių būrys

Tai tik dalis mažeikiškių bėgikų, kurie jėgas išbandė tarptautiniame bėgime Vilniuje. Nuotrauka iš klubo archyvo

Daugiau kaip trisdešimt mažeikiškių šiemet startavo tryliktajame „Danske Bank Vilniaus maratone“.

Distancijas rinkosi pagal galimybes

Beveik penkiolika tūkstančių bėgimo mylėtojų šiais metais surinkusiame Vilniaus maratone  dalyvavo 32 bėgimo mėgėjai iš mūsų rajono.
Keli mažeikiškiai, kurie planavo įveikti visą maratono distanciją, į sostinę atvyko iš vakaro ir savo planą įvykdė: jau trečiajame maratone dalyvavęs Vilius Jonaitis ir pirmą kartą šią distanciją išbandęs Gintas Šlaustas daugiau kaip 42 kilometrų distanciją įveikė beveik per keturias valandas.
„Kiti bėgikai distancijas rinkosi pagal galimybes – trys vaikai iki dvylikos metų išbandė simbolinį dviejų šimtų metrų bėgimą. Nors nuotolis neilgas, tačiau vaikai galėjo pajusti visą tokio tarptautinio renginio dvasią, suvokti, kas jiems sukelia norą pasirinkti bėgimą.
Trylika moksleivių iš Viekšnių ir Mažeikių išbandė trijų kilometrų distanciją, po du mūsų miesto atstovus varžėsi 4,2 ir 10 kilometrų ilgio trasose, o dešimt sportininkų prabėgo pusmaratonio distanciją“, – „Santarvei“ pasakojo bėgimo entuziastė Milda Zubavičienė.
Aukštų vietų nesitikėta – vis dėlto tai tarptautinis renginys su nemažu priziniu fondu, jam ruošiasi ir aukštos klasės profesionalai. Tačiau mažeikiškius nudžiugino ne tik dalyvavimas, bet ir dėmesys sportininkams – po finišo gautas atminimo medalis bei prieš registraciją įteiktos rėmėjų dovanos.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto