Vilniečių įveikti nepavyko

Praėjusią savaitę prasidėjo kovos antrajame Nacionalinės krepšinio lygos etape – komandos yra suskirstytos į dvi grupes po septynias ekipas.
Pirmas antrojo etapo rungtynes „Mažeikių“ krepšininkai ketvirtadienį žaidė namuose – su „Kretingos“ atstovais atkaklios kovos nebuvo. Mažeikiškiai jau pirmame kėlinyje atitrūko rezultatu 23:8, po dviejų kėlinių persvara siekė 26 taškus, po trečiojo kėlinio – 33.
Mūsų komanda nugalėjo rezultatu 81:52, rezultatyviausiai žaidė Medas Kuprijanovas, pelnęs 19 taškų.
Šeštadienį Mažeikiuose svečiavosi Vilniaus „Perlas Energija“. Po pirmo kėlinio svečiai pirmavo rezultatu 23:13, po antro – 44:32. Antroje rungtynių dalyje mažeikiškiai pasivijo varžovus, po trečio kėlinio „Perlas Energija“ pirmavo tik vienu tašku – 52:51. Nors ketvirtajame kėlinyje mūsų komanda išsiveržė į priekį, tačiau rungtynėms baigiantis taikliau sužaidė svečiai ir išsivežė pergalę – 67:63. Mūsų ekipai 18 taškų įmetė Modestas Žaunieriūnas.
Šią savaitę mažeikiškių laukia susitikimai su dvi paskutines vietas turnyrinėje lentelėje užimančiomis ekipomis: ketvirtadienį Mažeikiuose svečiuosis Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, o šeštadienį Joniškyje vyks rungtynės su vietos „Delikatesu“.