Vilniuje – rezultatyvios lygiosios

Varžovų apsuptyje – Hugo Ahl (su kamuoliu). Pagal rezultatyvumą jis – antras komandoje, čempionate pelnęs penkis įvarčius. Nuotr. iš klubo archyvo

Lietuvos pirmoje Optibet futbolo lygoje rungtyniaujanti „FK Atmosfera“ šeštadienį Vilniuje pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją – su vietos „FK Žalgiriu“ B sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 4:4.

});

Rungtynės mažeikiškiams prasidėjo nesėkmingai – 23-ią rungtynių minutę varžovai pirmavo rezultatu 2:0. Tik po šio šalto dušo mūsų ekipa išsijudino – baudos smūgiu Dovydas Jansonas pelnė pirmą įvartį, paskutinę pirmo kėlinio minutę Abdul Yusuph, susistabdęs kamuolį varžovų baudos aikštelėje, antrą kartą nuginklavo aikštės šeimininkų vartininką.

Antrame kėlinyje jau pirmą ataką rezultatyviai užbaigė Hugo Ahl ir „FK Atmosfera“ pirmavo rezultatu 3:2.
66-tą rungtynių minutę jaunieji žalgiriečiai išlygino rezultatą, o iki rungtynių pabaigos likus keturioms minutėms, pelnė ir ketvirtą įvartį.

Viskas sprendėsi per teisėjo pridėtą laiką – vos prieš...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.