„Vilties erdvėje“ pavasaris išlydėtas sportuojant

Autorės nuotr.

„Vilties erdvės“ bendruomenė kartu su socialiniais partneriais iš „Jievaro“ pagrindinės mokyklos, Merkelio Račkausko gimnazijos ir Šiaulių valstybinės kolegijos pavasarį išlydėjo sportiškai.
„Vilties erdvės“ specialiųjų dirbtuvių kieme surengtos sporto varžybos.

Varžybų iniciatoriai ir organizatoriai – „Vilties erdvė“ įgyvendina projektą, susijusį su įstaigos paslaugų gavėjų socialinės atskirties mažinimu didinant aktyvaus sporto ir kūno kultūros galimybes visuomenėje. Antradienį surengtos sporto varžybos, į kurias buvo pakviesti organizacijos socialiniai partneriai. Sportinio azarto ir kuo didžiausios sėkmės siekiant pergalės, skelbdama varžybų pradžią, linkėjo įstaigos direktorė Raimonda Šalkauskienė.

Autorės nuotr.

Sportui dedikuoto renginio metu padėkota ilgametės partnerės – bendrovės „Orlen Lietuva“ atstovams. Įmonė suteikia galimybę specialiųjų poreikių turintiems asmenims tapti bendruomenės nariais, galinčiais ne tik imti, bet ir duoti. Įmonės atstovai nuolat įsigyja proto negalę turinčių asmenų sukurtų darbelių ir gaminių, populiarina „Vilties erdvės“ įstaigos veiklą, leidžia visuomenei susipažinti su negalę turinčių asmenų gebėjimais, kelia neįgaliųjų savivertę bei skatina lavinti darbinius įgūdžius. O dalyvavimas bendruomeniniame gyvenime proto negalę turintiems asmenims padeda jaustis visaverčiais bendruomenės nariais.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto