„VIP“ atėmė taškus iš čempionų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių salės futbolo komanda „VIP“ tapo pirmąja komanda, šį sezoną atėmusi pirmuosius taškus iš Lietuvos salės futbolo čempionės Panevėžio „Baltijos“.

Svečių šturmo atlaikyti nepavyko

Sekmadienį mažeikiškiai su pirmenybių lyderiu  sužaidė lygiosiomis (7:7), nors pirmajame kėlinyje atsiliko net keturiais įvarčiais.
Gausiai į rungtynes susirinkusių mažeikiškių sirgalių pirmajame kėlinyje laukė šaltas dušas – panevėžiečiai pirmavo rezultatu 4:0. Tačiau mūsų futbolininkai nenuleido rankų – jie dar pirmajame kėlinyje pelnė tris įvarčius, antrajame kėlinyje rezultatas išsilygino. Intriga užvirė paskutinę rungtynių minutę – likus keturiasdešimt sekundžių „VIP“ pirmavo rezultatu 7:5, bet  per šį laiką „Baltija“ sugebėjo pelnyti du įvarčius (jų septintasis įvartis buvo pelnytas iki rungtynių pabaigos  likus penkioms sekundėms) ir išplėšti lygiąsias.
Mūsų ekipai po du įvarčius pelnė Rytis Leliūga ir Evaldas Razulis, po kartą pasižymėjo Antanas Tautvydas, Marius Šluta ir Aidas Liutkus.