„VIP“ futbolininkai palaužė Kaišiadorių ekipą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po kelių nesėkmių antrajame Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybių rate Mažeikių „VIP“ salės futbolininkai savaitgalį džiaugėsi pergale – išvykoje rezultatu 4:3 jie palaužė Kaišiadorių „Savingę“.

Rungtynės mūsų ekipai prasidėjo ypač sėkmingai – jau septintą sekundę po pirmosios mažeikiškių atakos Augustinas Montvydas pasiuntė kamuolį į „Savingės“ vartininko ginamus vartus. Gaila, tačiau po to mažeikiškių įkarštis atslūgo ir Kaišiadorių komandos žaidėjai, dar pirmajame kėlinyje pelnę du įvarčius, išsiveržė į priekį.
Antrajame kėlinyje situacija dar pablogėjo – aikštės šeimininkai pelnė trečiąjį įvartį ir pirmavo rezultatu 3:1. Ir vis tik mažeikiškiai nepalūžo – Marius Šluta, vieną po kito pelnęs tris įvarčius iš eilės, padėjo „VIP“ iškovoti pergalę.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.