„VIP“ futbolininkai savo sirgalius nudžiugino pergale

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį Mažeikiuose vykusiose salės futbolo rungtynėse futbolo sirgaliai galėjo išvysti įvarčių fiestą – per šias rungtynes buvo įmušta net aštuoniolika įvarčių.

Namuose žaidžiama tik pergalingai

Paskutinėse Lietuvos salės futbolo čempionato pirmojo rato rungtynėse namuose Mažeikių „VIP“ ekipa šeštadienį susitiko su Kaišiadorių „Savinge“.
Pirmajame kėlinyje mažeikiškiai žaidė šiek tiek atsipalaidavę, kūrė intrigą prie varžovų vartų, tačiau išnaudojo tik dvi progas – abu įvarčius pelnė Antanas Bulošas. Tačiau nenusileido ir svečiai, jie irgi pelnė du įvarčius ir komandos ilsėtis išėjo esant lygiam rezultatui 2:2.
Antrajame kėlinyje mūsų komanda nusprendė nebejuokauti ir įvarčiai į varžovų vartus pasipylė  vienas po kito – kėlinio pabaigoje mūsų ekipa pirmavo net 11:4 rezultatu. Po to mūsų komanda kiek atsipalaidavo ir leido varžovams pelnyti tris įvarčius, bet vis tiek šventė pergalę rezultatu 11:7.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.