„VIP“ iškovojo pirmąjį tašką

Pirmąjį tašką naujajame Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate pelnė Mažeikių „VIP“ salės futbolo komanda: šeštadienį Radviliškyje lygiosiomis 3:3 sužaidė su Vilniaus „FC Turbotransfers“.

Rungtynių pradžia sėkmingiau susiklostė mažeikiškiams – pirmame kėlinyje Arsenij Buinickyj pelnė įvartį. Toliau įvykiai aikštėje klostėsi permainingai – ketvirtą antrojo kėlinio minutę vilniečiai rezultatą išlygino, po dviejų minučių Andrius Kodratovič vėl išvedė „VIP“ į priekį, dar po penkių minučių rezultatas vėl tapo lygus.
Netrūko intrigos ir rungtynių pabaigoje – Viktoras Bartoševič pelnė trečią mažeikiškių įvartį, likus dviem minutėms, po šešių metrų baudinio svečiai rezultatą vėl išlygino, paskutinę rungtynių minutę vilniečiai vėl stojo mušti šešių metrų baudinio, tačiau jo nerealizavo, ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis.
Kitas rungtynes „VIP“ šeštadienį žais Radviliškyje su „FC Klaipėda City“.