„VIP“ komandą čempionate persekioja nesėkmės

Mūsų miesto „VIP“ komanda šių metų čempionate patyrė jau penktą pralaimėjimą. Šį kartą rungtynėse namuose rezultatu 3:8 nusileista Vilniaus „Turbotransfers“ ekipai.
Po pirmo kėlinio svečiai pirmavo rezultatu 2:0, antro kėlinio pradžioje Marius Šluta rezultatą sušvelnino. Toliau sekė varžovų taiklus smūgis, vėl atstatęs dviejų taškų persvarą, tačiau Arūnas Šteinas vėl jį sumažino iki minimumo.
Įpusėjus antram kėliniui, vilniečiai pelnė tris įvarčius ir pirmavo rezultatu 6:2, mūsų ekipa pakeitė vartininką aikštės žaidėju. Paskutinę rungtynių minutę Donatas Paulauskas skirtumą kiek sušvelnino, tačiau per likusias sekundes svečiai įmušė dar du įvarčius ir iš Mažeikių išsivežė pergalę.
Tarp devynių lygoje rungtyniaujančių ekipų „VIP“ lieka vienintele, kuri kol kas neturi nė taško. Dabar lygos turas vyks gruodžio 8-ąją Mažeikių sporto komplekso salėje. Čia mūsų ekipa varžysis su šalies čempionu Kauno „Vyčiu“.