„VIP“ komanda toliau skina pergales

Panevėžiečių pasipriešinimą „VIP“ futbolininkai (balta apranga) palaužė tik paskutinėmis rungtynių minutėmis. Nuotr. iš „SFK Panevėžys“ klubo archyvo

Praėjusią savaitę dviem pergalėmis sirgalius nudžiugino Mažeikių „VIP“ salės futbolo komanda.

});

Lėmė paskutinės minutės

Eilines Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynes mažeikiškiai žaidė Radviliškyje su „SFK Panevėžiu“. Vienuoliktą rungtynių minutę po Domanto Nebilevičiaus įvarčio „VIP“ pirmavo, dar po septynių minučių panevėžiečiai rezultatą išlygino, tačiau tą pačią minutę Edgaras Stankevičius vėl išvedė mūsų ekipą į priekį. Pirmas kėlinys baigėsi 2:1 „VIP“ naudai.

Antro kėlinio viduryje varžovai du kartus nuginklavo mūsų vartininką ir išsiveržė į priekį, tačiau neilgam – antrą įvartį pelnęs E. Stankevičius išlygino rezultatą. Likus dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, Artūras Juchno įmušė įvartį į varžovų vartus, paskutinę minutę Žilvinas Banys realizavo dešimties metrų baudinį, tad „VIP“ šventė pergalę 5:3.

Komandos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.