„VIP“ komanda toliau žengia be pralaimėjimų

Po savaitgalio Lietuvos salės futbolo A lygos pirmoje turnyrinės lentelės vietoje išlieka Mažeikių „VIP“ futbolininkai – sekmadienį jie įveikė vietos „ŠSPC-Radviliškis“ futbolininkus.
Mažeikių „Erelių“ krepšininkų rungtynės praėjusią savaitę neįvyko dėl priešininkų komandos izoliacijos.

Persvara galėjo būti dar didesnė

Pirmieji įvartį Radviliškyje vykusiose rungtynėse pelnė aikštės šeimininkai, po to du kartus pasižymėjo „VIP“ puolėjas Edgaras Baranauskas, kuris šiuo metu yra rezultatyviausias mažeikiškių komandos ir viso čempionato žaidėjas.
„ŠSPC -Radviliškis“ išlygino rezultatą, tačiau paskutinę pirmo kėlinio minutę Dalius Keršis vėl išvedė mažeikiškius į priekį.
Antrame kėlinyje E. Baranauskas mažeikiškiams pelnė savo dvyliktąjį sezono įvartį, kėliniui baigiantis, pasižymėjo Tadas Markevičius.
Paskutinę rungtynių minutę aikštės šeimininkai skirtumą sušvelnino. Rungtynės baigėsi rezultatu 5:3 mažeikiškių naudai.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.