„VIP“ nusileido lygos lyderiams

Rezultatyviausiam čempionato žaidėjui (17 įvarčių) Edgarui Baranauskui (raudona apranga) pasižymėti trečiadienio dvikovoje nepavyko, jis buvo nubaustas geltona kortele.
Deivido PETRAIČIO nuotrauka

Šią savaitę Lietuvos salės futbolo A lygoje rungtyniaujantiems Mažeikių „VIP“ futbolininkams teko varžytis su „Gargždų pramogų“ komanda ir susitaikyti su pralaimėjimu.

Trečiadienį mažeikiškiai Sporto komplekso salėje priėmė čempionate pirmaujančius „Gargždų pramogų“ atstovus. Pirmas kėlinys po atkaklios kovos baigėsi rezultatu 1:1 – į penkioliktą rungtynių minutę svečių pelnytą įvartį mažeikiškis Rokas Gecevičius greitai atsakė taikliu smūgiu. Antrame kėlinyje vyko permaininga kova: jam įpusėjus, gargždiškiai išsiveržė į priekį, likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos, mūsų ekipa pakeitė vartininką aikštės žaidėju, bet paskutinę
minutę greitoje atakoje „VIP“ prarado kamuolį, gelbėtis teko pražanga savo baudos aikštelėje. Teisėjo skirtą šešių metrų baudinį gargždiškiai realizavo ir turnyro lyderiams buvo pralaimėta rezultatu 1:3.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.