„VIP“ palaužė prizininkus

„VIP“ futbolininkai (raudona apranga) po pirmo nesėkmingo kėlinio nepasidavė – kovojo iki galo ir šventė pergalę. Jonavos sporto arenos nuotr.

Nors rungtynės prasidėjo sunkiai, Mažeikių „VIP“ salės futbolininkams pavyko įveikti praėjusio sezono bronzos medalininkus. Tai – trečioji mažeikiškių pergalė.

Trečiadienį Lietuvos salės futbolo A lygos rungtynes Jonavos sporto arenoje mažeikiškiai žaidė su praėjusio sezono bronzos medalininkais „Jonavos Vikingais“. Jau antrąją minutę mūsų sportininkai turėjo nuryti karčią piliulę – praleido pirmąjį įvartį. Nors ir darydami daug klaidų, dar pirmajame kėlinyje po Edgaro Baranausko taiklaus smūgio „VIP“ rezultatą išlygino. Kėlinio pabaigoje jonaviškiai dar kartą išsiveržė į priekį.
Antrajame kėlinyje Mažeikių ekipa į aikštę žengė nusiteikusi kovingai, spaudė varžovus. E. Baranauskas rezultatą išlygino, o Marius Butėnas jį persvėrė. Rungtynių pabaiga buvo dramatiška: jonaviškiai išlygino rezultatą, bet, likus dviem minutėms iki susitikimo pabaigos, apgavęs varžovų gynėją, E. Baranauskas pelnė įvartį ir „VIP“ šventė pergalę rezultatu 4:3.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “„VIP“ palaužė prizininkus”

1. Vipams parašė:

Šaunuoliai, taip ir toliau. Sezono pradžiai, žinant, kad visas rungtynes lošta išvykose, rezultatas tikrai geras, net sakyčiau labai geras. Nekantriai laukiame Jūsų varžybų namuose.