„VIP“ pralaimėjo šalies čempionams

Antradienį Lietuvos salės futbolo A lygoje pirmą kartą per šį sezoną Mažeikių „VIP“ futbolininkai Prienuose susitiko su šalies čempionu Kauno „Vyčiu“.
Šeštą rungtynių minutę įvartį pelnė kauniečiai, jau po dviejų minučių Edgaras Stankevičius rezultatą išlygino. Deja, lygus rezultatas ilgai neišliko – gana greitai „Vyčio“ žaidėjai pelnė dar du įvarčius, o kėlinio pabaigoje – dar vieną. Antrame kėlinyje šalies čempionai dar du kartus nuginklavo mažeikiškių vartininką ir šventė pergalę rezultatu 6:1.
Mūsų ekipos vadovas Aldaras Pupliauskas „Santarvei“ sakė, kad dėl traumų ir kitų priežasčių šiose rungtynėse žaidė tik septyni komandos nariai. „Žaidėme prieš visą čempionų sudėtį, turėjome tik du keitimus, tad ir rezultatas toks – kol turėjome jėgų, galėjome žaisti kaip lygūs su lygiais, o mūsų futbolininkams pavargus, kauniečiai perėmė iniciatyvą. Mūsų laukia dar dvejos rungtynės su „Vyčiu“ – žaisime taurės susitikimą. Susitikimo data dar nėra numatyta, o antrojo rato čempionato rungtynės turėtų vykti kovo 6-ąją.“
Jau aišku, kad „VIP“ nenukris žemiau trečios vietos turnyro lentelėje. Ketvirtfinalyje mažeikiškių laukia kova su šeštą vietą užėmusia Alytaus „DFK Dainava“.
Ketvirtfinalyje bus žaidžiamos dvejos rungtynės, jeigu komandos pasidalys po pergalę, galutinį rezultatą lems pratęsimas.