„VIP“ sąskaitoje – pirmoji pergalė

Pirmą pergalę Lietuvos salės futbolo A lygos čempionate iškovojo Mažeikių „VIP“ ekipa.

Mažeikiškiai, visas namų rungtynes žaidžiantys Radviliškyje, šeštadienį susitiko su pirmenybėse debiutuojančia „Klaipėdos City“ komanda.
Jau pirmą rungtynių minutę Marius Šluta mūsų ekipą išvedė į priekį, o nuo aštuntos minutės į varžovų vartus vienas po kito krito trys įvarčiai: vieną pelnė Rokas Gecevičius, antrą kartą pasižymėjo M. Šluta, dar vieną įvartį klaipėdiečiai įsimušė patys.
Antrame kėlinyje atakavo abi komandos, progų pelnyti įvarčių netrūko, tačiau mažeikiškių kamuolys du kartus atsitrenkė į varžovų vartų konstrukciją. Buvo pelnytas tik vienas įvartis – iki rungtynių pabaigos likus šešioms minutėms, pasižymėjo „Klaipėda City“ salės futbolininkai. Susitikimas baigėsi pirmąja „VIP“ pergale – 4:1.
Kiti du turai mūsų ekipai, praėjusiame čempionate iškovojusiai ketvirtą vietą, bus itin sunkūs – sekmadienį Prienuose jie susikaus su šalies čempionu Kauno „Žalgiriu“, o kitą antradienį Radviliškyje „VIP“ laukia akistata su šalies vicečempionais „Jonavos Vikingais“.