„VIP“ teko pripažinti klaipėdiečių pranašumą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po savaitgalį išvykoje patirtos nesėkmės mūsų miesto „VIP“ salės futbolo ekipa nukrito į priešpaskutinę Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybių turnyrinės lentelės vietą.

Dvikovos pradžia su trečioje vietoje žengiančiu Klaipėdos „Koralu“ nieko blogo nežadėjo – pirmą kėlinį vyko apylygė kova, komandos keitėsi aštriomis atakomis, po kurių aikštelės šeimininkai pelnė du įvarčius, o paskutinę kėlinio minutę Antanas Bulošas papildė ir mažeikiškių sąskaitą. Antro kėlinio viduryje per dvi minutes Klaipėdos atstovai pelnė du įvarčius, tačiau dar po kelių minučių Deividas Gineitis įvarčiu priartino mažeikiškius prie varžovų.
Rungtynių pabaigoje mūsų ekipa pakeitė vartininką į aikštės žaidėją, tačiau tai jų neišgelbėjo, o štai „Koralas“ tuo pasinaudojo – paskutinę minutę pelnė dar vieną įvartį ir iškovojo pergalę rezultatu 5:2.
„Gražios rungtynės, aštrus futbolas, tik gaila, kad mums nepasisekė. Neišnaudojome progų ir teko pripažinti pralaimėjimą“, – trumpai apie rungtynes kalbėjo A. Bulošas.
Po šio pralaimėjimo „VIP“ nukrito į devintąją turnyrinės lentelės vietą.
Šį sekmadienį Kaune mažeikiškiai susitiks su antrą vietą užimančiu vietos „Vyčiu“.

One Reply to “„VIP“ teko pripažinti klaipėdiečių pranašumą”

1. Romas parašė:

Blogam šokėjui vis pamaišo k…..taip ir Mažeikiams,tai vartininką pastūmė su Gargždais,tai vėl kažkas sutrukdė laimėti…