„VIP“ žengia pergalingai

Permaininga dvikova šeštadienį vyko Radviliškyje – Lietuvos salės futbolo čempionate rungtyniaujanti Mažeikių „VIP“ žaidė prieš Vilniaus „Turbotransfers“.
Vilniečiai pirmieji pelnė įvartį, tačiau mūsų ekipa iki kėlinio pabaigos į tai spėjo atsakyti dviem taikliais smūgiais – po kartą pasižymėjo Edgaras Baranauskas ir Edgaras Stankevičius.
Iki antro kėlinio vidurio komandos vis keitėsi įvarčiais – mažeikiškiai išsiveržia į priekį, vilniečiai pasiveja. Tik po to, kai Arūnas Šteinas pelnė penktą įvartį mūsų ekipos naudai ir komandas jau skyrė du įvarčiai, „VIP“ nebeleido varžovams jos pasivyti. Mūsų futbolininkai šventė užtikrintą pergalę – 8:5.
Šiose rungtynėse mūsų komandai E. Stankevičius pelnė tris įvarčius, E. Baranauskas – du, po kartą taikliais smūgiais pasižymėjo A. Šteinas, Mantas Rusys ir Tadas Markevičius.
Trečioje vietoje žengiančių mažeikiškių šią savaitę laukia dvejos rungtynės – trečiadienį jie susikaus su „Panevėžiu-Sportidus“, o šeštadienį – su „ŠSPC Radviliškiu“.